Erkenci Kuş'un kadrosunda büyük bir değişiklik yaşandı!

Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'un kadrosunda yine bir değişiklik yaşandı.

Merve Mutlu
28 Haziran 2019 - 15:18
Yeni Bölüm

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir'in rol aldığı, Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş, yaz döneminde de son gaz devam ederken, dizinin kadrosunda yine değişiklik yaşandı. 

19-06/28/erkenci.png

Daha önce 2 kez yazar kadrosu değişen ve yaz döneminde de devam etme kararı alan dizi, yaz dizilerinin de ekrandaki yerlerini almaları ile yeniden değişikliğe gitti. Ekrandaki romantik komedi boşluğunu kendi sezonunda doldurmayı başaran dizi, yaz dizilerinin reyting mücadelesi ile eski gücünü kaybetti. 

19-06/28/can-yaman-demet-ozdemir.jpg

Bu gerileme ile birlikte dizi birtakım yeniliklere gitme kararı almış olsa gerek ki dizinin senaryo ekibi yeniden değişti. Ayşe Kutlu ve ekibinin kaleme alması ile başlayan dizi, 17. bölümden itibaren senarist değişikliği ile Aslı Zengin'e kalem devretmişti. Dizinin 39. bölümünde eski senarist Ayşe Kutlu'ya geri teslim edilen senaryo şimdi yeniden el değiştirerek Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş'a emanet edildi. Dizinin senaryosunu artık ikili kaleme alacak.. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat