FBI: Most Wanted 1. sezon 5. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Hedefte bu kez keskin bir nişancı var! FBI: Most Wanted'ın yeni bölümünde neler olacak? FBI: Most Wanted 1. sezon 5. bölüm fragmanı, konusu, fotoğrafları...

Volkan Küçükel
11 Şubat 2020 - 23:03
Kültür Sanat

FBI'ın uzantı dizisi "FBI: Most Wanted" son olarak "Caesar" isimli bölümle CBS ekranlarına geldi.

FBI: MOST WANTED 1. SEZON 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; ABD Federal Araştırma Bürosu'nun en çok arananlar listesinde yer alan kötü şöhretli suçluları bıkıp usanmadan takip etmek ve yakalamakla görevli FBI'a bağlı bir birime odaklanan FBI: Most Wanted'ın yayınlanan son bölümünde; Barnes, daha fazla güç için Bronx çevresinde hakimiyet savaşları ve katliamlar planlayan hırslı bir çete liderini yakalamak için tehlikeli bir gizli göreve soyunur.

20-02/11/fbi-most-wanted-1x05-foto2.jpg

FBI: MOST WANTED 1. SEZON 4. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Fred Berner'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dördüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 6.11 milyon izleyici rakamlarıyla istikrarlı grafiğini sürdürdü. İzlenme oranlarının bu seviyelerde devam etmesi halinde dizinin ikinci sezon onayını alması bekleniyor.

FBI: MOST WANTED 1. SEZON 5. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dwaine Worrell'ın senaryosunu kaleme alıp, Elodie Keene'in (Chicago Justice, The Mentalist) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun beşinci bölümü "Invisible" 11 Şubat 2020 Salı akşamı CBS ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-02/11/fbi-most-wanted-1x05-foto3.jpg

FBI: MOST WANTED 1. SEZON 5. BÖLÜM KONUSU

Kardeşinin kollarının ölümünden sonra travma sonrası stres bozukluğuna bağlı olarak öfke patlaması yaşayan eski bir ordu mensubu üstün keskin nişancılık yönüyle ekibin sınırlarını zorlar.

Vakanın hassas noktalarına dokunmaya başlamasıyla birlikte Crosby'nin kişisel mücadeleleri su yüzüne çıkar.

Oyuncu kadrosu: Julian McMahon (Jess LeCroix), Kellan Lutz (Kenny Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnes), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibson), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), Yaya Gosselin (Tali LeCroix), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skye)

FBI: MOST WANTED YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-02/11/fbi-most-wanted-1x05-foto4.jpg

20-02/11/fbi-most-wanted-1x05-foto1-1581451615.jpg

20-02/11/fbi-most-wanted-1x05-foto5.jpg

"FBI: Most Wanted" (CBS) 1. sezon 5. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat