Ferhat ile Şirin Banu (Cansu Dere) kimdir?

Fox ekranlarının yeni dizisi Ferhat ile Şirin bu akşam başlıyor! Ferhat ile Şirin'deki Banu kimdir? Gerçek adı, yaşı ve tüm merak edilenleri ile bu haberde..

Merve Mutlu
25 Kasım 2019 - 11:54
Yeni Bölüm

Fox ekranlarının yeni dizisi Ferhat ile Şirin bu akşam başlıyor! Ferhat ile Şirin'deki Banu kimdir? Gerçek adı, yaşı ve tüm merak edilenleri ile bu haberde..

Ferhat ile Şirin Banu kimdir?

19-11/21/banu-kidmir.png

Banu, Şirin'in ablasıdır. Kapalıçarşıda mücevher işi ile uğraşan güçlü, zengin ve akıllı bir kadındır. Erkeklerin dünyasında ve silahların gölgesinde yaşar ve aşktan bihaberdir. Ailesini kaybettikten sonra kardeşi Şirin'e yoğulaşmış onun için can alacak kadar korumacı olmuştur. Korunaklı evlerinde saldırıya uğrayan ailesini koruyamayınca güçsüz hisseden Banu'nun hayatına ise onu güvende hissettiren Ferhat çıkmıştır.. 

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu karakterini Cansu Dere canlandırmaktadır.

Cansu Dere kimdir?

19-11/21/cansu-dere-kidmri.png

26 Aralık 1980 doğumlu oyuncunun ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta ögrenimini İzmir'de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve o yıldan itibaren profesyonel mankenlik yapıyor. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye'nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. ITKIB'nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye'yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris'de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle Sıla isimli dizide rol alıyor. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu'yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat