For Life 1. sezon 8. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Aaron, Cassius Dawkins'i savunmak zorunda kalır! For Life'ın yeni bölümünde neler olacak? For Life 1. sezon 8. bölüm konusu, fragmanı ve bölüm fotoğrafları...

Volkan Küçükel
07 Nisan 2020 - 16:00
Kültür Sanat

50 Cent'in arkasında olduğu ABC'nin yeni sezon dizisi "For Life" geçtiğimiz hafta "Do Us Part" isimli sezonun yedinci bölümüyle ekranlara geldi.

FOR LIFE 1. SEZON 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

New Jersey'deki en büyük uyuşturucu dağıtım şebekesinin başındaki kişi olma suçlamasıyla haksız yere ömür boyu hapis cezası almış Isaac Wright Jr.'ın gerçek hayat hikayesinden esinlenen For Life'da bir mahkumun, işlemediği bir suçtan dolayı almış olduğu ömür boyu hapis cezasını bozmak için savaşırken bir yandan da diğer mahkumları savunmaya çalışan bir avukat haline gelmesini izliyoruz.

Yayınlanan son bölümde; Aaron kendi davasının durumunu ölmekte olan kız arkadaşıyla evlenme hakkı için savaşan bir mahkumun ihtiyaçları ile dengelemek için mücadele eder. Safiya, hapishane kuruluna meydan okur. Bu arada Aaron boşanma belgelerini imzalar.

20-04/07/for-life-1x08-foto1.jpg

FOR LIFE 1. SEZON 7. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi, Russell Lee Fine'ın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun yedinci bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 2.373 milyon izleyici rakamlarını elde edip bir önceki bölümüne benzer bir ekran performansı sergiledi.

FOR LIFE 1. SEZON 8. BÖLÜM NE ZAMAN?

David Feige'nin senaryosunu kaleme alıp, Russell Lee Fine'ın (Quantico, White Collar) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun sekizinci bölümü "Daylight" 07 Nisan 2020 Salı akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-04/07/for-life-1x08-foto8.jpg

FOR LIFE 1. SEZON 8. BÖLÜM KONUSU

Cassius Dawkins, beyaz ırkın diğer ırklardan daha üstün olduğuna inanan üç kişiyi hastanelik ettiğinde Aaron dış dünya ile bağlantılarını korumak amacıyla onu savunmak zorunda kalır. Aaron'un boşanma belgelerini imzalamasının ardından Marie ise duygularıyla mücadele içine girer.

Oyuncu kadrosu: Nicholas Pinnock (Aaron Wallace), Indira Varma (Safiya Masry), Joy Bryant (Marie Wallace), Mary Stuart Masterson (Anya Harrison), Boris McGiver (Maskins), Glenn Fleshler (Frank Foster), Dorian Missick (Jamal Bishop), Tyla Harris (Jasmine Wallace), Timothy Busfield (Henry Roswell)

Konuk oyuncu kadrosu: Curtis "50 Cent" Jackson (Cassius Dawkins), Brandon J. Dirden (Darius Johnson), Peter Greene (Wild Bill), Marcus Lavoi (Nathan Goodleaf), Johanna Day (Andrea Kayser), Marjan Neshat (Dr. Vanessa Hamid), Toney Goins (Ronnie Baxter), Gregg Daniel (Easley Barton), Felonious Munk (Hassan Nawaz), Sean Ringgold (Huey Cornell), Hassan Johnson (Bobby Latimer)

FOR LIFE YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-04/07/for-life-1x08-foto2.jpg

20-04/07/for-life-1x08-foto7.jpg

20-04/07/for-life-1x08-foto3.jpg

20-04/07/for-life-1x08-foto4.jpg

20-04/07/for-life-1x08-foto5.jpg

20-04/07/for-life-1x08-foto6-1586264159.jpg

"For Life" (ABC) 1. sezon 8. bölüm fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat