Gain'in yeni dizisi Ex Aşkım ne zaman başlıyor? Konusu ne?

Ex Aşkım dizisi hakkında yeni bilgiler geldi.

Merve Mutlu
12 Şubat 2021 - 18:09
Gündem

Dünyaca ünlü içerik platformu Netflix'in furyasıyla yarışan yerli içerik platformları arasına resmi olarak dahil olan Gain Medya adlı dijital içerik platformu için hazırlanan bir dizi daha belli olmuş ve Ex Aşkım adını taşıyacak olan dizi büyük heyecan yaratmıştı. 

21-02/12/ex-askimm.png

Tesadüfen ya da bilerek bir araya gelen eski sevgililerin hikayelerini konu alacak olan mini dizi Ex Aşkım hakkında yeni bilgilere ulaşıldı. Oyuncu kadrosunda:  Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi isimlerin yer aldığı Gain'in yeni komedi dizisi 'Ex Aşkım'ın yönetmenliğini ise  Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek ve Yunus Ozan Korkut üstlendi. Her bölümünde farklı bir konu, her seferinde değişen oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin ilk 2 bölümü '13 Şubat Eski Sevgililer Günü'nde izleyici karşısına çıkacak. 

Ex Aşkım'ın konusu nedir?

21-02/12/ex-askim.png

Bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı 'Ex Aşkım'da yarım kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin ilginç anları izleyiciyle buluşacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat