Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. Bölümünde tansiyon düşmüyor!

Show TV'nin başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölümden yeni tanıtım yayınlandı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde neler yaşandı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin konusu ne? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde Karabayır Lisesi'nde olaylar karışıyor!

Volkan Usta
15 Mart 2023 - 21:14
Yeni Bölüm

Show TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibinin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Sadi’nin izinin bulunduğu tanıtımda “Evlatlarıma, karıma bir zarar vermeyi düşünüyorsan bir daha düşün!” sözleri gerilimi yükseltirken Karabayır Lisesi’nde gençler arasında olay çıkıyor.

 23-03/15/gelsin-hayat-bildigi-gibi-3.jpg

‘GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ’NİN 31. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Başsavcıya gelen yeni görev yazısı Yılan ekibini bir araya toplar. Operasyon için ekip sahaya çıkacaktır ancak Sadi bu isimler arasında yoktur. Sadi’nin görevi olgunlukla karşılaması Songül’ü şaşırtsa da Sadi bu sefer gerçekten de verilen talimata uyacak mıdır? Aylin’in soğuk tavrından bir şeyler olduğunu anlayan Araz, konuşmak ister. Fakat gittikleri kafede yaşanan bir olay ilişkilerinin açığa çıkmasına sebep olacaktır. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak isteyen Aylin’in yardım istediği kişi kim olacaktır?

23-03/15/gelsin-hayat-bildigi-gibi-4.jpg

Kıvanç’ın akşam yemeğinde yaptığı bir hamle Asuman’ın hoşuna gitmese de bu durumu Mert ve Derya’nın arasını açmak için kullanmaya karar verir. Derya kardeşi ile sevdiği adam arasında kalacaktır. İstanbul’da yeni bir sabah başlarken Sadi kendini hiç beklemediği bir ortamda bulur ve burada karşılaştığı yüz Sadi’nin bile beklemediği bir isim olur. 

23-03/15/gelsin-hayat-bildigi-gibi-2-1678904144.JPG

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat