Grand Hotel 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Riviera Grand Hotel'de bir çalışanın sır dolu bir şekilde ortadan kaybolmasının gizemini ve sonuçlarını konu edinen ABC dizisi Grand Hotel'ın yeni bölümünde neler olacak? Grand Hotel 1. sezon 10. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
19 Ağustos 2019 - 19:32
Kültür Sanat

Gran Hotel isimli İspanyol yapımı diziden Brian Tanen tarafından Amerikan televizyonuna uyarlanan ABC'nin yaz dönemi dizisi "Grand Hotel" geçtiğimiz hafta sezonun dokuzuncu bölümü "Groom Service" ile ekranlardaydı.

GRAND HOTEL 1. SEZON 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miami Beach'te otel sahibi olan bir aile, otelde çalışan personel kadrosu ve bu topluluğun kusursuz dış görünüşlerinin altında yatan sırlar ve yalanlar etrafında şekillenen ve otelin arka planında gerçekleşen olaylara odaklanan hikayeye sahip Grand Hotel'in son bölümünde; Danny, Alicia olan ilişkisini ailesinden uzak tutmak için mücadele eder. Gigi, Santiago'nun kendisinden sakladığı sırları keşfederken, Felix ise Gigi'nin hayatına geri dönmeye çalışır.

19-08/19/grand-hotel-1x10-foto2.jpg

GRAND HOTEL 1. SEZON 9. BÖLÜM REYTİNGLERİ!

Dizi; Desta Tedros Reff'in senaryosunu kaleme alıp, Elodie Keene'nin yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dokuzuncu bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.4 reyting oranı ve 2.38 milyon izleyici rakamlarını elde ederken şimdiye kadarki en düşük reytinglerini ortaya koydu.

GRAND HOTEL 1. SEZON 10. BÖLÜM NE ZAMAN?

Grand Hotel; Danny Fernandez'in senaryosunu kaleme alıp, John Terlesky'nin (The Blacklist, Castle) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun onuncu bölümü "Suite Little Lies" ile 19 Ağustos 2019 Pazartesi akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-08/19/grand-hotel-1x10-foto3.jpg

GRAND HOTEL 1. SEZON 10. BÖLÜM KONUSU

Birbirlerinden saklı tuttukları sırların açığa çıkmasının ardından Santiago ve Gigi'nin arası düzelmeye başlar.

DannySky'a ne olduğunu anlamaya çalışmak için polisle birlikte çalışır. Javi ise yeni bir hobi edinir.

Oyuncu kadrosu: Demián Bichir (Santiago Mendoza), Roselyn Sánchez (Gigi Mendoza), Denyse Tontz (Alicia Mendoza), Bryan Craig (Javi Mendoza), Wendy Raquel Robinson (Mrs. P), Lincoln Younes (Danny), Shalim Ortiz (Mateo), Anne Winters (Ingrid), Chris Warren (Jason), Feliz Ramirez (Carolina), Justina Adorno (Yoli)

Konuk oyuncular: Adrian Pasdar (Felix), Katey Sagal (Teresa)

GRAND HOTEL YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-08/19/grand-hotel-1x10-foto4.jpg

19-08/19/grand-hotel-1x10-foto5.jpg

19-08/19/grand-hotel-1x10-foto1-1566247102.jpg

"Grand Hotel" (ABC) 1. sezon 10. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat