Grand Hotel 1. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Yalanlar, sırlar, entrikalar, aile sorunları... ABC'nin yaz dönemi dizisi Grand Hotel'in yeni bölümünde neler olacak? Grand Hotel 1. sezon 3. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
30 Haziran 2019 - 18:59
Kültür Sanat

Gran Hotel isimli İspanyol diziden Brian Tanen tarafından Amerikan televizyonuna uyarlanan ABC'nin yaz dönemi dizisi "Grand Hotel" geçtiğimiz hafta ikinci bölümüyle ekranlardaydı.

GRAND HOTEL 1. SEZON 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miami Beach'te otel sahibi olan bir aile, otelde çalışan personel kadrosu ve bu topluluğun kusursuz dış görünüşlerinin altında yatan sırlar ve yalanlar etrafında şekillenen ve otelin arka planında gerçekleşen olaylara odaklanan hikayeye sahip Grand Hotel'in son bölümünde Gigi, El Rey'in performansının kontrolden çıkmasının ardından oteli kurtarma çalışmaları için devreye girer. Bu arada otel çalışanlarından birisi Danny'nin gizlediği gerçek kimliğini ve amaçlarını ortaya çıkarır. Ingrid'in dalaveresi ise Javi'yi hareketleri ve yaptıkları konusunda sorumluluk alması için harekete geçmeye zorlar.

19-06/30/grand-hotel-1x03-foto3.jpg

GRAND HOTEL 1. SEZON 2. BÖLÜM REYTİNGLERİ!

Dizi; Ron Underwood'un yönetmen koltuğunda oturduğu ikinci bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 3.16 milyon izleyici rakamlarını elde etti.

GRAND HOTEL 1. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

Grand Hotel; Bob Daily'nin senaryosunu kaleme alıp, Eva Longoria'nın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümü "Curveball" ile 01 Temmuz 2019 Pazartesi akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-06/30/grand-hotel-1x03-foto2.jpg

GRAND HOTEL 1. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU

Danny (Lincoln Younes), Sky'ın (Arielle Kebbel) ortadan kaybolması ile ilgili yeni bir bilgi elde eder.

Alicia (Denyse Tontz) ve Gigi (Roselyn Sanchez) otelin en iyi nasıl idare edileceği konusunda zıt düşerlerken, Alicia annesinin geçmişine bir bakış atar.

GRAND HOTEL YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-06/30/grand-hotel-1x03-foto4.jpg

19-06/30/grand-hotel-1x03-foto1-1561910573.jpg

"Grand Hotel" (ABC) 1. sezon 3. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat