Grey's Anatomy'nin spinoff dizisinin ismi belli oldu: Station 19

Uzun süredir gündemde olan ABC'nin Grey's Anatomy uzantı dizisinin ismi Station 19 oldu.

Volkan Küçükel
25 Ocak 2018 - 23:20
Gündem

Onaylanmasının ardından uzun süredir oyuncu kadrosu haberleri ile gündeme gelen Grey's Anatomy'nin itfaiyeciler odaklı spinoff dizisinin ismi sonunda açığa çıktı: "Station 19".

"STATION 19" KONUSU

Grey's Anatomy yaratıcısı Shonda Rhimes'ın Shondaland'inden çıkan, Grey's Anatomy yürütücü yapımcısı/ortak showrunner'ı Stacy McKee'nin senaryosunu kaleme aldığı dizinin hikayesi bir grup kahraman itfaiyeciye odaklanıyor.

18-01/26/paris-barclay.png

Dizide, Seattle'daki itfaiye istasyonunda en üst yetkilisinden en yeni çalışanına kadar hem görev zamanlarında hem de mesai dışında hayatlarını tehlikeye atan cesur kadın ve erkek itfaiyecilerin aksiyon dolu serüvenine tanıklık edeceğiz.

OYUNCU KADROSU

Station 19'un oyuncu kadrosunda Jaina Lee Ortiz (Rosewood) ve Grey's Anatomy'de Dr. Ben Warren karakteriyle izlediğimiz Jason George dışında Jay Hayden, Grey Damon (Friday Night Lights), Okieriete Onaodowan, Barrett Doss (Iron Fist), Danielle Savre (Too Close To Home), Miguel Sandoval (Medium) ve Alberto Frezza (Dead of Summer) gibi isimler rol alıyor.

18-01/26/statiton-19-dizi-foto.jpg

Shondaland ve ABC Studios iş birliğince hazırlanan dizide McKee ile birlikte Paris Barclay, Ellen Pompeo, Shondaland'dan Rhimes ve Betsy Beers yürütücü yapımcı kadrosunda yer alan isimler.

Geçtiğimiz yaz döneminde dizi onayını alan Station 19, Grey's Anatomy'nin bir başka spinoff dizisi Private Practice'in sona erişinin dört sene sonrasında izleyicilerle buluşmuş olacak.

18-01/26/station-19-logo.jpg

STATION 19'UN 1. SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İlk sezonu için 10 bölümlük sipariş verilen Station 19, 22 Mart'ta iki saatlik özel prömiyer yayınıyla görücüye çıkacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat