Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi kanalda izleyici karşısında olacak?

Televizyon ekranlarının sevilen eğlence programlarından birisi olan Güldür Güldür Show gelecek sezonda hangi kanalda yayınlanacak?

Nurşah
10 Ağustos 2018 - 15:39
Gündem

Geçtiğimiz günlerde Güldür Güldür Show'un biteceğine dair çeşitli haberler gündeme gelmiş ve programın izleyicileri büyük bir üzüntüye kapılmıştı. Ali Sunal'ın konu ile ilgili açıklama yapmasının ve sevilen programın bitmeyeceği haberini vermesinin ardından Güldür Güldür Show'un yeni kanalı da Posta yazarı Mesut Yar tarafından açıklandı...

18-08/10/guldur-guldur-show-yeni-kanal.jpg

İşte o yazı!

Hadi bir ilki daha paylaşalım. Hani bundan bir ay kadar önce 'Güldür Güldür Show' son buldu' diye yazmıştım. Hemen akabinde de sevgili Ali Sunal'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya binaen Ocak 2019'a kadar ara verildiğini duyurdum.

Şimdi sanınm hiç kimsenin 'o iş öyle değil' diyemeyeceği haberi patlatıyorum; Güldür Güldür Show, TV8'e transfer oldu.

Üstelik ocak ayında filan değil ekim ayında yayında olacak. Üstelik kadrosunu da yaptığı transferlerle bir hayli güçlendirecek.

Daha birçok üstelik var ama onu da sevgili meslektaşlarım not düşsünler.
Nalıncı keseri gibi hep kendimize yontmayalım değil mi ama?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat