Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Bölüm için Konuklar Kimler Olacak?

Güldür Güldür Show yılbaşı özel programında yer alacak ünlü konuklar kimler olacak? Program yılbaşında oldukça eğlenceli geliyor. İşte tanıtım filmi.

Oğulcan Özsezgi
30 Aralık 2021 - 00:44
Kültür Sanat

Yılbaşı nedeniyle birçok dizi ve program ara verme kararı aldı. Bu süreçte diziler ve birçok program için ara haberi verildi ama yıl başına özel olarak yayınlanacak olan programlar da var. Bunlardan birisi de Güldür Güldür Show olacak.

Yeni yıla özel olarak yayınlanacak bölümde, ünlü isimler de programa konuk olarak katılacak. Peki yılbaşı akşamı yayınlanacak olan özel bölümde hangi ünlü konukları göreceğiz?

Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Bölümü Tüm Konukları

Program yeni yıl akşamı başlayacak. Saat 20:00’da başlayacak ve en popüler skeçleriyle ekrana gelecek olan yapımda Emel Sayın, Ümit Karan, Kobra Murat, Olcay Şahan ve Buray konuk olarak yer alacak.

Ünlü isimler de yine skeçler içerisinde yer alacak. Geçmiş bölümlerde de en çok ilgi çekecek olan skeçlerin izleyicilere sunulacağı yılbaşı özel bölümünün hemen sonrasında ise Mahsun Kırmızıgül’ün yeni şarkılarını söyleyeceği konser ekranlara gelecek.

Bu arada normal şartlar altında Cuma günü kanalın Aziz dizisinin yeni bölümlerine yer verdiğini de biliyoruz. Zaten çekimleri yılbaşı arasına giren Aziz dizisinin de bu hafta ekranlara gelmeyeceğini söylemiş olalım.

Kanalın yılbaşı programı böyle gözüküyor. Bu tarihten sonra da artık sürpriz olmasını beklemiyoruz. Artık Güldür Güldür Show ve Mahsun Kırmızıgül’ün konseriyle beraber Show TV yılbaşında nasıl reytingler alacak yeni yılda göreceğiz.

Öyle ki diğer kanallarda da iddialı program akışları var. Yılbaşında reyting listesinde kim birinci olacak şimdiden merak ediliyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat