Gülümse Kaderine Final mi Yapıyor?

Gülümse Kaderine final mi yapacak? Henüz yeni başlayan dizinin final yapacağı iddiaları gündeme geldi. Dizinin ne zaman final yapacağı konusunda da bilgiler var.

Oğulcan Özsezgi
13 Mayıs 2022 - 18:54
Kültür Sanat

FOX TV’nin bu sezon yayınlanan dizilerinde talihsiz bir şekilde final kararları gelmişti. Başlayıp başladığı gibi biten dizilerden sonra kanalın yeni dizi projelerini de devam ettirdiğini gördük. Gülümse Kaderine bu yeni dizilerden birisiydi. Çok kısa bir süre önce başlayan dizi için beklentiler de yüksekti. Fakat yeni iddialar yine beklentileri boşa çıkardı. Öyle ki iddialara göre Gülümse Kaderine final yapıyor.

Oyuncu kadrosunda başarılı isimlerin yer aldığı dizi için son iddialardan ve neden final konusunun gündeme geldiğinden söz edelim.

Gülümse Kaderine Final Yapacak mı?

Henüz başlayalı birkaç hafta olan dizide iki genç kızın hayatını görüyorduk. Yetiştirme yurdunda büyüyen iki genç kızın verdikleri mücadeleyi izlediğimiz dizi, oyuncu kadrosu konusunda da çok geniş bir kadroya sahipti.

Burak Sergen, Mine Tugay, Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin reytinglerinin ise iyi gitmediği düşünülüyor.

Birsen Altuntaş tarafından yapılan habere göre dizinin final kararı da alınmış durumda. İddialara göre Gülümse Kaderine, 5.bölümle beraber ekranlara veda edecek ve final yapacak.

22-05/13/gulumse-kaderine.jpg

Reytinglerde isteneni alamayan dizinin 5.bölümden veda etmesi, FOX TV’nin sezon içerisinde bir dizisini daha kaybetmesi anlamına geliyor.

Gülümse Kaderine ile hemen hemen aynı dönemde başlayan bir yeni dizi daha var. İyilik isimli bu dizi için şu an benzer bir karar gündeme gelmedi.

Gülümse Kaderine dizisi için final kararı konusunda yapılacak resmi açıklamaları da beklediğimizi belirtelim. Şu an için dizinin final yapması konusunda resmi açıklama gelmedi. Bu konuda açıklama yapıldığı zaman daha fazla detay öğrenmiş olacağız.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat