Hayat Bugün'ün 5. Bölümünde Barış tüm gerçekleri Gizem'e anlattı!

Show TV'nin yeni dizisi Hayat Bugün 5.bölümüyle ekrana geldi. Peki Hayat Bugün'ü 5. bölümünde neler yaşandı? Hayat Bugün 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat Bugün'ün oyuncu kadrosunda kimler var? Hayat Bugün'ün konusu ne? Hayat Bugün uyarlama mı? Hayat Bugün'ün 5. bölümünde Barış ve Gizem arasında neler yaşandı?

Volkan Usta
17 Kasım 2022 - 12:08
Kültür Sanat

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugün” dün akşam beşinci bölümüyle ekrana geldi. Hisarönü Hastanesi’ne muhteşem bir dönüş yapan Dekan, hastaneye borcu olan hastalara icra takibi başlatabilmek için Barış’tan imza istedi.

22-11/17/hayat-bugun-5.JPG

Barış ise buna karşı çıkarak başka bir çözüm yolu buldu. Takas usulü ile hastaların borçlarını kapatacağını söyledi. Borcu olan hastaları tek tek hastaneye çağırıp görüşen Barış, Hisarönü için yapabilecekleri bir hizmet karşılığında borçlarının silineceğini söyledi. Kimisi tesisat işlerini yaparak, kimisi ise lobinin duvarına bir resim yaparak borcunu öderken, Barış “önce insan” diyen bir başhekim olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

22-11/17/hayat-bugun-2.JPG

BARIŞ, GİZEM’E KANSER OLDUĞUNU SÖYLEDİ   

Derin, Aras’ın Mert’i kıskandığını öğrenirken ikili arasında bu bölümde sürpriz yakınlaşma yaşandı ancak Aras, en yakın arkadaşını kaybetmeyi göze alamadı. Aras’ın geri adım atması Derin’in kafasını karıştırdı. Hastane için çok önemli bir gece olan bağış balosu hareketli geçti. Ceza infazdaki bir hastaya, gardiyanın sakinleştirici verdiğinden şüphelen Aras kendini tehlikeye attı. Andaç, Ali Haydar’ın oğlunu baloya çağırdı ancak baba oğul arasındaki krizden haberi yoktu.

22-11/17/hayat-bugun-4.JPG

Balo gecesinde sahneye çıkan Elçin, babasına olan kırgınlığını ve öfkesini herkesin gözü önünde dile getirdi. Barış bir yandan hastanedeki sorunlara yetişmeye çalışırken bir yandan da baloya katılan iş insanlarından bağış toplamalıydı. Barış hastanedeki sorunlarla uğraşmaktan baloya katılanlarla ilgilenemese de Suzan yardımına yetişti. Barış’ın hastane için yaptıklarını, insanlar için nasıl canla başla çalıştığını anlatan Suzan kalpleri kazandı. Hisarönü Hastanesi için yüklü bir miktarda bağış toplandı. Günün sonunda balo salonunda Gizem’i dansa kaldıran Barış, kanser olduğunu açıkladı.

 22-11/17/hayat-bugun-3.JPG

Hayat Bugün’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!      

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat