İmzalar atıldı! Engin Akyürek ve Demet Özdemir partner oldu!

Fox'ta yakında ekrana gelmesi planlanan ve başrol için Aslı Enver'le görüşülen Benim Adım Farah dizisinin detayları belli olmaya başladı. Aslı Enver'in yerine Demet Özdemir'e ve partner olarak da Engin Akyürek'e teklif gitmişti. Peki Benim Adım Farah dizisi ne zaman başlayacak? Benim Adım Farah dizisinin konusu ne? Benim Adım Farah dizisi oyuncuları kim? Engin Akyürek kimdir? Demet Özdemir kimdir?

Gülcan Demirhan
02 Aralık 2022 - 16:43
Kültür Sanat

Fox'un bu yılki iddialı yapımları arasında gösterilen ve yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturacağı O3 Medya’nın yaptığı The Cleaning Lady adlı diziden uyarlanan Benim Adım Farah'tan Aslı Enver'in projeden ayrılmasıyla birlikte kadın başrol için oyuncu arayışları başlamıştı.

22-12/02/asli.jpg

Aslı Enver'in hamilelik nedeniyle projeden ayrılmasıyla birlikte yerine hangi oyuncunun geleceği merak konusu olmuştu. Kısa süre sonra proje için Demet Özdemir'e teklif gitmişti. Projeyi duyunca çok heyecanlanan Demet Özdemir'in ise teklifi kabul ettiği öğrenildi.

22-12/02/1654517488008-ssfdghl.jpg

Benim Adım Farah dizisinde oyuncu arayışları devam ederken, Demet Özdemir'le kimin partner olacağı soruları akıllara geldi. Kulislerden sızan bilgiye göre O3 Medya son yıllarda “Sefirin Kızı” ve “Kaçış” dizileriyle “Yolun Açık Olsun” filmini beraber çektiği Engin Akyürek’le anlaşıldı. 

Diziye son olarak yeni bir oyuncu katıldı. Geçen yaz başında Baba dizisinden ayrılan ve “Ah Nerede” dizisinde Nil Keser’le başrol oynayan Oktay Çubuk “Benim Adım Farah”ın yeni oyuncusu oldu. Çubuk dizide Kaan karakterine hayat verecek.Benim Adım Farah dizisinin konusu ne? Benim Adım Farah oyuncuları kim? Benim Adım Farah dizisi ne zaman başlıyor? Benim Adım Farah dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Benim Adım Farah  dizisi bir doktor dizisi olacak. Doktor Farah’ın oğlu amansız bir hastalığa yakalanır. Tedavisi için ise çok ciddi bir para lazımdır. Doktor Farah oğlunu tedavi ettirmek için mafyanın temizlikçisi olmak zorunda kalır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat