İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu dizisine dahil oldu!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni oyuncu geliyor.

Merve Mutlu
27 Kasım 2020 - 11:51
Gündem

Akli Film tarafından hazırlanan ve TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan dev bütçeli yeni dizi projesi Uyanış Büyük Selçuklu büyük bir hayran kitlesi kazandı. Beğeni toplayan dizinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor.

20-11/27/buyuk.png 

Oyuncu kadrosunda: Gürkan Uygun, Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Cemal Toktaş, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu ve Sevda Erginci, Osman Sonant, Mehmet Özgür, Çiğdem Selışık Onat gibi birçok başarılı ve sevilen isimleri bir araya getiren dizi Büyük Selçuklu dönemini anlatan dev bütçeye sahip bir dizi olarak ekranlardaki yerini aldı. Melikşah dönemini anlatan dizi sürükleyici hikayesi ile ekran macerasına devam ediyor.

İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu dizisine dahil oldu!

20-11/27/ismail-ege.png

Pazartesi akşamları diziseverleri TRT ekranlarına kilitlemeyi başaran ve başarılı izlenmelere sahip olan dizinin kadrosuna en son Emre Erçil dahil olmuştu. Sevilen diziye katılan yeni isim de en son Sen Çal Kapımı dizisinde izlediğimiz İsmail Ege Şaşmaz oldu. Şaşmaz dizide sürpriz bir karakteri canlandıracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat