Jack Ryan 3. sezon onayını erkenden aldı!

Amazon'un Jack Ryan dizisi 3. sezon onayını cebe koydu. Jack Ryan 3. sezon detayları...

Volkan Küçükel
21 Şubat 2019 - 22:16
Kültür Sanat

Ekran serüvenine iki sezonluk onay ile başlayan Amazon dizisi "Jack Ryan" 3. sezon onayını da kaptı!

JACK RYAN 2. SEZON BAŞLAMADAN 3. SEZON ONAYINI ALDI!

Sekiz bölümden oluşan ilk sezonuyla 31 Ağustos 2018'de Amazon platformunda izleyiciyle buluşan Jack Ryan'ın henüz ikinci sezonu yayınlanmadı. Dizi, böylelikle bir kez daha erken yeni sezon onayı almış oldu.

19-03/05/jack-ryan-dizisi.jpeg

"JACK RYAN" KONUSU - OYUNCU KADROSU

Tom Clancy tarafından yaratılan bir karakter olan ve ilk olarak The Hunt for Red October kitabından uyarlanarak 1990 yılında John McTiernan yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan Jack Ryan karakterini John Krasinski'nin (The Office, 13 Hours) canlandırdığı dizi, bir CIA ajanı olan Jack Ryan'ın yeni serüvenlerini ekranlara taşıyıyor.

Krasinski'ye Noomi Rapace, John Hoogenakker, Michael Kelly, Wendell Pierce ve Abbie Cornish gibi isimler eşlik ediyor.

JACK RYAN YAKLAŞAN 2. SEZONDA NELER OLACAK?

Tom Clancy's Jack Ryan'ın ikinci sezon hikayesi Jack Ryan'ın, Güney Amerika'da atıldığı tehlikeli bir görevi konu edinecek. Krasinski dışında James Greer karakteriyle Wendell Pierce de ikinci sezon kadrosunda olacak.

19-03/05/amazon-jack-ryan.jpg

Platinum Dunes, Skydance Television ve Paramount TV ortak yapımcılığında hazırlanan dizi, Carlton Cuse ve senarist Graham Roland ikilisinin elinden çıkıyor.

Cuse, Roland, Krasinski, Michael Bay, Brad Fuller, Andrew Form, David Ellison, Dana Goldberg, Marcy Ross, Mace Neufeld ve Lindsey Springer projenin yapımcı kadrosunda bulunan isimler.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat