Jet Sosyete yeni bölüm bu hafta olacak mı? Sevgililer Günü konsepti ile Jet Sosyete geliyor!

Tv8'in sevilen dizisi Jet Sosyete bu hafta olacak mı? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu
12 Şubat 2019 - 13:45
Yeni Bölüm

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, senaryosunu başarılı yazar ve senarist Gülse Birsel'in kaleme aldığı Jet Sosyete dizisi, ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Hasibe Eren, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Derya Karadaş, Aslı Bekiroğlu, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Deniz Cengiz ve Yasemin Sakallıoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi Jet Sosyete'nin yeni bölümü merakla bekleniyor. 

Geçtiğimiz hafta başarılı yazar Gülse Birsel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dizinin yayınlanmayacağını şöyle açıklamıştı.

19-02/12/gulse.png

"Geçtiğimiz hafta beni yere seren sindirim sistemi enfeksiyonu sebebiyle (ki daha sonra birkaç oyuncumuzu da yere serdi, çok pis salgın var, dikkat) bu hafta yeni bölüm yayınlayamıyoruz, affedin.

13 Şubat Çarşamba’dan itibaren yine her hafta görüşmek üzere.

Yazarla oyunculardan biri aynı insan olunca, evet yılda 2 kere filan böyle aksamalar oluyor. Dramaları kalabalık ekipler yazar ve 2 reji ekibi çeker, hiçbiri de oyunculardan biri değildir. Ona rağmen başroller rahatsızlanınca bu tarz aralar veriliyor. Bir de benden size tavsiye, bu salgını hafife almayın, kendinizi koruyun! Tahmininizden daha yaygın, uzun süren ve ağır bir enfeksiyon. Acil servisler dolu. Herkese geçmiş olsun.)"

bu notla dizinin, rahatsızlanan oyuncular nedeniyle yayınlanmayacağını açıklayan Gülse Birsel'in sevilen dizisi bu hafta bomba gibi bir bölümle dönüyor. 

Jet Sosyete bu hafta olacak mı?

Geçtiğimiz hafta oyuncuların rahatsızlıkları nedeniyle yayınlanmayan Jet Sosyete dizisi, 13 Şubat akşamı saat 20:00'da bomba gibi bir yeni bölümle ekranlarda olacak. 

19-02/12/sevgililer.png

Jet Sosyete yeni bölümünde neler olacak?

Jet Sosyete'nin yeni bölümünde: dizinin bütün çiftlerini 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanı saracak. Gizem Özpamuk, Cengiz'e hediye için dolaylı yollardan sipariş verirken, Safiye ve Yaşar da kendi aralarında rolleri değiştiriyor. Gündüz ve Alara ise Sevgililer Günü fikrinden bile iğreniyorlar. 

Bölümün bombası ise Safiye ile eski mahallesinden gelen kuru temizlemeci Fazlı Bey'in sevgililer günü buluşması oluyor. Ekranlarda kahkaha tufanlarının kopacağı Jet Sosyete yeni bölümüyle 13 Şubat'ta Tv8'de!

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat