Jet Sosyete yeni bölüm bu hafta yok mu? 2. sezon 8. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tv8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümünün fragmanının yayınlanmaması merak uyandırdı. Jet Sosyete 'nin yeni bölümü bu hafta yok mu? İşte detaylar..

Merve Mutlu
27 Kasım 2018 - 10:07
Yeni Bölüm

Başrollerinde Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Hasibe Eren, Derya Karadaş, Sarp Apak ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı Jet Sosyete dizisi 28 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek mi? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması ve TV8 yayın akışında da 'yeni bölüm' yazısının olmaması dizinin hayranlarında merak uyandırdı. 

18-11/27/jet.jpg

Sevilen dizi Jet Sosyete'nin yeni bölümünün mü yoksa kolaj bölümün mü ekrana geleceği ise Çarşamba günü belli olacak. 

Geçtiğimiz hafta 2. sezon 7. bölümüyle ekrana gelen Jet Sosyete'de Avrupa Yakası sürprizi yaşandı. Avrupa Yakası'nda yönetmen Sıtkı rolünü canlandıran Özden Özgürdal konuk oyuncu olarak yer almıştı. Ayrıca Gizem karakterinin dizide bir dizi çekiminde Sude karakterini canlandırmasıyla kadına şiddet ve medyada kadına şiddetin ve erkek imgesinin üretimi üzerine de kamu spotu niteliğinde bir sahneyle karşımıza çıkarak Ahmet Kural'ın Sıla'ya uyguladığı şiddete de gönderme yapılması oldukça ilgi görmüş ve takdir toplamıştı. 

Jet Sosyete son bölümde ne olmuştu?

18-11/27/gulse-birsel.jpg

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.

Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır. Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.

Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatı tehlikeye girer.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat