Kağıt Ev Bülent Kim? Can Nergis Kimdir?

Kağıt Ev Bülent Kim? İnci'nin başına gelenleri çözebilecek mi? Dizinin kilit isimlerinden biri haline gelen Bülent karakterini kim canlandırıyor?

Oğulcan Özsezgi
26 Nisan 2021 - 22:41
Gündem

İkinci bölümü 26 Nisan’da yayınlanan yeni dizi Kağıt Ev’de olaylar iyiden iyiye karıştı. Gülsüm hanımın kızını arama cabası sonrasında işe polis dahil oldu. Polis için ise Cihan’ın arkadaşı Bülent’e başvuruldu. Bülent ise hem arkadaşlarına yardımcı olmak hem de İnci’nin başına ne geldiğini öğrenmek için olayı derinlemesine araştırmaya başladı. Peki, Kağıt Ev Bülent kim? Karakterin nasıl bir yapısı var? Can Nergis daha önce hangi rollerde yer aldı?

Kağıt Ev Bülent Kim?

Başta söylediğimiz gibi Bülent karakteri, dizideki polisi canlandırıyor. Aile dostu olan Bülent, ilk olarak yaş günü partisinde diziye dahil oluyor. Sonrasında Gülsüm’ü idare etmek için Cihan polis arkadaşı olarak Bülent’i arıyor ve Bülent karakteri tam olayın ortasında kendisine yer buluyor.

21-04/26/kagit-ev-bulent.jpg

Biraz şüpheci bir karakter olan polisin, olayı çözüp çözmeyeceğini anlamak şu an mümkün değil. Kamera kayıtlarını inceleyen ve yavaş yavaş ipuçlarını toplayan Bülent’in olayı çözüp çözmeyeceğini de öğrenmek için beklemek gerekecek. Kağıt Ev Bülent kim anlaşıldı ve yapısı da ortaya çıktı. Role hayat veren Can Nergis’e geçelim.

Can Nergis Kimdir?

1985 doğumlu olan genç oyuncu, İstanbul doğumlu ve lise hayatını da İstanbul’da tamamlamış. Üniversite için ise keskin bir karar vermiş ve Londra’ya gitmiş. Çok bilinmiyor ama başarılı oyuncu buradan Çin’e oradan da Tayland’a gidip, Tayland’da bir restoran açmış.

Yani oyunculuğa gelene kadar birçok işte yer almış. Başarılı oyuncuyu ilk gördüğümüz yapım ise Her Şeye Rağmen oldu. Ülkeye gelir gelmez dizide rol alan Can Nergis, Arka Sokaklar ile beraber yıldızını parlattı.

21-04/26/kagit-ev-bulent-kim-2.jpg

 

1.93 boyunda olan ve daha önce modellikte yapan yakışıklı oyuncu, sonrasında birçok yapımda yer aldı. Börü, Yasak Elma gibi iddialı yapımlarda oynayan ünlü ismin yeni adresi de Kağıt Ev oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat