Merve Mutlu
05 Mart 2021 - 16:55
Gündem

Osman Kaya'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleme alacağı Show TV'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon, yayınlanan ilk tanıtımıyla heyecan yaratmıştı. Çok yakında başlayacak olan dizinin kadrosuna bir oyuncu daha katıldı.

21-03/05/kirmizi-k.png

Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Toprak Sağlam, Bülent Çolak, Tuğçe Karabayır ve Mehmed Mehmedof gibi sevilen isimleri kadrosunda bir araya getiren proje, hayat kurtaran itfaiyecilerin mücadelelerini mesleklerine ve birbirlerine olan bağlarını anlatmaya hazırlanıyor.

Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosuna Ebrar Demirbilek de katıldı!

21-03/05/ebrar-de.jpg

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon'un başlaması ilgiyle beklenirken, Türkiye'nin sevilen çocuk oyuncularından biri olan Ebrar Demirbilek de kadrodaki yerini aldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat