Kızılcık Şerbeti'nin 14. Bölümünde Kıvılcım ve Ömer’in ilişkisi açığa mı çıkıyor?

Show TV'nin başrollerinde Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Evrim Alasya'nın yer aldığı sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 14. bölümünden 2. tanıtım yayınlandı. Peki Kızılcık Şerbeti'nin 14. bölümünde neler olacak? Kızılcık Şerbeti'nin 13. bölümünde neler yaşandı? Kızılcık Şerbeti'nin konusu ne? Kızılcık Şerbeti'nin 14. bölümünde Doğa ve Fatih arasında neler olacak?

Volkan Usta
26 Ocak 2023 - 08:45
Kültür Sanat

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden üçüncü tanıtım izleyicilerle buluştu. Kıvılcım ve Ömer arasındaki buzların yavaş yavaş erimeye başladığı tanıtımda Leman, Ömer’in hayatındaki kadını bulmak için harekete geçiyor. Ünal Ailesi’nin karşısına geçen Leman, “Yuvam kimin yüzünden yıkılıyormuş buldum” diyerek herkesi şoke ederken akıllara “Kıvılcım ve Ömer’in ilişkisi açığa çıkacak mı?” sorusu geliyor.

23-01/26/kizilcik-serbeti-2.jpg

KIZILCIK ŞERBETİ’NİN 13. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doğa, Fatih’in eve dönmesi için yaptığı konuşmalara rağmen boşanmak istediğini söyledi. Fatih ile aralarındaki fikir ayrılıklarından doğacak çocuklarının etkilenmesini istemeyen Doğa’nın en büyük destekçisi annesi Kıvılcım oldu. Alev, Doğa’dan Nursema’nın evlenmeyeceğini öğrendi ve Umut’a haber verdi. Alev’in yardımıyla Nursema ve Umut’un arasındaki buzlar erimeye başladı.

23-01/26/kizilcik-serbeti-5.jpg

Nursema, Umut’la ilişkisini bozan kişinin de annesi olduğunu öğrendi. Mustafa ve Nilay’ın tekneyi satın almak için tefeciden borç aldığını öğrenen Abdullah ilk kez çok sinirlendi.

23-01/26/kizilcik-serbeti-7.jpg

Abdullah’ın, Mustafa ile yaptığı konuşma baba ve oğulun arasının açılmasına neden oldu. Kalbi kırılan Mustafa, babası ve Fatih’in kendisi hakkında yaptığı konuşmayı da duyduktan sonra aldığı kararla evi terk etti. Nilay’la Fatih’in otelinde kalmaya karar veren Mustafa, Kayhan’ın engeliyle karşılaştı. Bölümde Doğa’nın; Nilay ve Mustafa’ya yardım eli uzatarak onları evinde ağırlaması dikkatleri çekti.

23-01/26/kizilcik-serbeti-6.jpg

Bölümün final sahnesinde ise Ömer, Kıvılcım’la bir araya geldi. Ömer, ölen kardeşi Bekir’in eşi Leman’la evlendirildiğini ve Metehan’ın aslında babası değil amcası olduğunu Kıvılcım’a itiraf etti. Ömer’in açıkladığı büyük sırrının ardından yaşanacaklar şimdiden büyük merak konusu oldu.

23-01/26/kizilcik-serbeti-1.jpg

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat