Yargı 52. bölüm fragmanı yayınlandı! Pars ve Metin patlamadan sağ çıkacak mı?

Kanal D'nin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı sevilen dizisi Yargı'nın 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Yargı'nın 52. bölümünde neler olacak? Yargı 51. bölümde neler yaşandı? Yargı'nın konusu ne? Yargı'nın 52. bölümünde Pars ve Metin ölecek mi?

Volkan Usta
26 Ocak 2023 - 08:50
Kültür Sanat

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı 52’nci bölümünden nefes kesen tanıtım yayınlandı. Emniyetin önünde patlayan araba sahnesiyle biten bölümün ardından yeni bölümden gelen tanıtım soluksuz izlenecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

23-01/26/yargi-tanitim-3.jpg

Patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönerken bir tarafta Derya’nın Pars diye haykırışları ile diğer tarafta Ceylin, Ilgaz ve Merdan’ın Metin için çırpınışları izleyenleri derinden etkileyecek bölümün sinyallerini veriyor. Tanıtımın sonunda görünen vefat ilanı ise kimin öldüğüne dair merakı artırıyor.

23-01/26/yargi-tanitim-5.jpg

YARGI 51. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceylin kendisini yeni bir açmazda bulur. Dosyayla alakalı olarak ona gelen tehdit telefonu zaten arasının bozuk olduğu Ilgaz ile yeni bir gerilimi doğuracaktır. Bir yanda sevdiği adamı koruma duygusu, diğer bir yanda davada gerçeğe bir an önce ulaşma refleksi onları bir arada tutmaya yetecek midir?

23-01/26/yargi-tanitim-2.jpg

“Düğün günü ölü bulunan gelin” soruşturmasında Ilgaz ve Eren düğün günü tam olarak ne yaşanmış olduğunun peşindedir. Davada açığa çıkan her gerçek ile birlikte garip ve gizemli ilişkiler ağı ortaya çıkmaktadır.

23-01/26/yargi-tanitim-4.jpg

Yekta Tilmen oğlu Ömer’i daha da yakından tanımaya çalışırken Ömer’in öngörülemez davranışları onu günbegün şaşırtacaktır. Merdan’ın yokluğunda Çınar’ı sahip çıkması gereken bir dede mirası beklemektedir.

Şimdiye kadar mesleği gereği çokça tehdit ile karşılaşmış Ilgaz, adaletten hiçbir şekilde ödün vermeme derdindedir. Fakat Ilgaz dahil, hiç kimse tehdidin boyutunun bu kadar büyük ve ciddi olabileceğini öngörememiştir. Çoğalan tehditler vakanın tüm seyrini değiştirecektir.
 
Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat