Legacies 2. sezon onayını aldı!

The CW'nun doğaüstü temalı dizilerinden Legacies 2. sezonuyla devam edecek...

Volkan Küçükel
21 Şubat 2019 - 22:10
Kültür Sanat

The Vampire Diaries'tan türeyen The Originals'ın spin-off'u olma özelliğini taşıyan "Legacies"in 2. sezonu resmileşti.

LEGACIES YOLA DEVAM EDİYOR!

The CW, şimdiye kadar gösterdiği ekran performansıyla beklentileri karşılayan dizisi ile yola devam etme kararı aldı.

Legacies'in 2. sezon bölümleri 2019-20 sonbahar yayın döneminden itibaren izleyiciyle buluşmaya başlayacak.

LEGACIES REYTİNGLERİ

Dizi şimdiye kadar yayınlanan bölümleri baz alındığında izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.32 reyting ve 1.048 izleyici ortalamasını tuttumuş durumda.

Julie Plec'in yaratıcısı olduğu; The Vampire Diaries ve The Originals'tan tanıdık birçok karakteri görebileceğimiz Legacies'in hikayesi; farklı doğaüstü yetenek ve özelliklere sahip genç ve yetenekli kahramanlarımızın okuduğu Salvatore Yatılı Okulu çevresinde ve Hope Mikaelson karakterinin merkezinde geçiyor.

19-02/24/legacies.jpg

Klaus Mikaelson'ın 17 yaşındaki kızı Hope Mikaelson, Alaric Saltzman'ın ikiz çocukları Lizzie ve Josie Saltzman ile diğer genç yetişkinler en kötü dürtülerine rağmen pek geleneklerine uymayacak şekilde yetiştirilmişlerdir. Cevap bekleyen soru ise şu: Bu genç cadılar, vampirler ve kurtadamlar olmak istedikleri kahramanlar mı, yoksa doğdukları kötüler mi olacak?

Dizide The Vampire Diaries'ın Matt Donovan'ı Zach Roerig'i ve The Vampire Diaries'ta Jeremy Gilbert'i canlandıran aktör Steven R. McQueen'i aynı karakterleriyle konuk oyuncu olarak izledik.

"LEGACIES" OYUNCU KADROSU

Warner Bros. Television, CBS Television Studios, Alloy Entertainment ve My So-Called Television ortak yapımcılığındaki Legacies'in oyuncu kadrosunda Matthew Davis (Alaric Saltzman), Danielle Rose Russell (Hope) dışında Aria Shahghasemi (Landon), Quincy Fouse, Kaylee Bryant (Josie), Jenny Boyd (Lizzie), Karen David, Peyton Alex Smith (Rafael) gibi isimler rol alıyor.

Julie Plec ve Brett Matthews ile birlikte Leslie Morgenstein ve Gina Girolamo dizinin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat