Manifest 1. sezon 6. bölüm ne zaman? Yeni bölüm fragmanı ve hikayesi

Manifest dizisinin ekran serüveni sürüyor. Manifest 1. sezon 6. bölüm ne zaman? Yeni bölümde neler olacak?

Volkan Küçükel
24 Ekim 2018 - 15:58
Kültür Sanat

NBC kanalının gizem yüklü yeni sezon dizisi "Manifest"in ilk sezon serüveni sürüyor. Dizi, bu hafta ekranlara gelen yeni bölümüyle toplamda beş bölümü geride bırakmış oldu.

MANIFEST 1. SEZON 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Montego Air 828 sefer sayılı uçağın radardan kaybolduktan beş sene sonra hiçbir şey olmamışçasına tüm yolcularıyla New York yakınlarında küçük bir havaalanına inmesiyle gelişen olayları konu edinen dizinin son bölümünde hikayenin ana konusu tüm gizemini korumaya devam ederken bu kez geride kalanların hikayesine odaklanıldı.

Uçaktaki yolcuların yakınlarının beş senelik süreçte neler yaptıkları, bu dönemde ne gibi gelişmelerin yaşandığı izleyicilere aktarıldı.

Uçağın hesapta olmayan kaçak yolcusu Thomas'ın hikayesi ve federallerin uçaktaki yolcuları sıkı takibi sürerken Ben'in oğlu Cal'ın kafa karıştırıcı sezileri ise izleyicilerin kafasında yeni soru işaretleri yarattı.

18-10/24/manifest-afis.jpg

MANIFEST 1. SEZON 5. BÖLÜM REYTİNGLERİ NASIL ÇIKTI?

Dizi, Tawnia McKiernan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Connecting Flights" isimli bölümle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 1.4 reyting oranı ve 7.29 milyon izleyici ile geçtiğimiz bölüme kıyasla ufak düşüş göstermiş olsa da hala güçlü konumunu koruyor.

Manifest bu hafta da Fox'un 9-1-1 dizisinin önünde bir kez daha günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

18-10/24/manifest-dizi.jpg

MANIFEST 1. SEZON 6. BÖLÜM NE ZAMAN?

Önümüzdeki hafta Manifest'in yeni bölümü yok, kısa bir aranın ardından heyecan sürecek. Yeni bölüm "Off Radar" 05 Kasım Pazartesi akşamı NBC ekranlarına gelecek.

Peki, sezonun altıncı bölümünde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

MANIFEST 1. SEZON 6. BÖLÜM KONUSU

Montego Air 828 sefer sayılı uçağın yolcularının dönüşüyle ilgili gizem çözülmeye çalışılırken geçtiğimiz bölümün odak noktasındaki Cal (Jack Messina) yeni bölümde de kilit bir rol oynayacak.

Cal'ın, yaşamını tehdit edecek düzeyde yüksek ateşe tutulmasının ardından Grace (Athena Karkanis) bu durumun deneysel kanser tedavisinin bir yan etkisi olabileceği nedeniyle endişelenir.

18-10/24/manifest-cal.jpg

Ancak Michaela (Melissa Roxburgh) ve Ben (Josh Dallas), Cal'ın durumunun uçaktaki gizemli bir yolcuyla bağlantılı olabileceği konusunda şüphelenir.

Cal'ın durumunun kötüye gitmeye başlamasıyla Ben ve Michaela, zamanla yarışırcasına kayıp durumdaki yolcunun izini sürmeye başlarlar.

"Manifest" 1. sezon 6. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat