Marvel's Runaways 2. sezon fragmanında heyecan tavan yapıyor!

Hulu'nun Marvel dizisi Runaways'in 2. sezonundan ilk görüntüler geldi. Runaways 2. sezonda neler olacak?

"Onlar bizim ebeveynlerimiz… Nasıl böylesine canavar olabilirler?"

Marvel'ın aynı isimdeki çizgi romanından ekranlara uyarlanan Hulu dizisi "Runaways"in 2. sezonu için geri sayım başladı.

MARVEL'S RUNAWAYS 2. SEZONA DOĞRU...

Yeni sezonunun 13 bölümünün 21 Aralık'ta Hulu platformundaki yerini alacağı dizi için yeni bir fragman yayınlandı.

18-10/02/runaways-2-sezon.jpg

RUNAWAYS 2. SEZON HİKAYESİ

Fragmana bakılırsa; evlerini ve kötü ebeveynlerini geride bırakıp kendi başlarına nasıl yaşayacaklarını birlikte öğrenen bir grup gencin heyecan dolu maceralarına odaklanan dizinin yeni sezon hikayesi, birinci sezonun bıraktığı yerden başlarken; artık gençler kendi başlarınadır ve kendilerini korumak için savaşmak zorundadır.

Yiyecek bulmak için çöpleri karıştıran, barınacak yer arayan ve birbirleriyle ilgilenen kahramanlarımız artık iyisiyle kötüsüyle birbirlerine ihtiyaç duyduklarını çok daha iyi anlamaya başlar.

Ancak Jonah'a (Julian McMahon) gönderilen gizemli bir mesaj "Runaways ekibinde bir köstebek mi var?" sorusunu sorduracaktır. Bu arada PRIDE çocuklarını bulmaya odaklanmışken, Jonah zihninde kendi tehlikeli planını hazırlamaya başlamıştır bile.

18-10/02/runaways-gorsel.jpg

Marvel's Runaways'in oyuncu kadrosu Lyrica Okano, Julian McMahon, Rhenzy Feliz, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin, Allegra Acosta, Annie Wersching, Ryan Sands, Angel Parker, Ever Carradine, James Marsters, Kevin Weisman, Brigid Brannagh ve Brittany Ishibashi'den oluşuyor.

Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ortak showrunner/ yazarlar Josh Schwartz & Stephanie Savage (The O.C., Gossip Girl), Marvel Televizyon Birimi Başkanı Jeph Loeb (Marvel's Jessica Jones, Marvel's The Defenders) ve Fake Empire'dan Lis Rowinski yer alıyor.

İlk sezonun aksine bu sezon tüm bölümlerin aynı gün birlikte Hulu platformuna ekleneceğini hatırlatalım.

"Marvel's Runaways" 2. sezon resmi fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat