Masumlar Apartmanı 34.Bölüm Fragmanı Geldi! Esat Ölecek mi?

Masumlar Apartmanı 34.Bölüm fragmanı yayınlandı. Esat yeni bölümde ölecek mi yoksa kurtulacak mı sorularının sorulmasına neden olan fragman!

Oğulcan Özsezgi
16 Mayıs 2021 - 05:08
Gündem

Masumlar Apartmanı 33.bölümde, bazı şeyler yoluna girmişti. Özellikle Gülben için beklediği peri masalı yaşanıyor diyorduk. Öyle ki Gülben, 25 yıldır aşık olduğu Esat’ın ilgisini çekmeyi başarmış ve artık Esat ile sevgili olmuştu. Sonrasında Safiye’nin Naci’ye bir kez daha kavuştuğunu gördük. Bazı şeyler düzelecek mi derken, dizinin sonlarında yine işler dağıldı. Masumlar Apartmanı 34.Bölüm fragmanı da yeni bölümde neler olacağını gösteriyor.

Özellikle Gülben’e odaklanan bir fragman olduğunu söylemek lazım. Çünkü bu bölümde Esat’ın durumu ile ilgili gelişmeler yaşanacak gibi duruyor.

Masumlar Apartmanı 34.Bölüm Fragmanı - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölüm fragmanından önce şu son bölümde yaşanan son sahneyi bir hatırlayalım. Son sahnede Esat, Gülben’i ziyarete geliyordu. Sonrasında ise Anıl ikiliyi görüyor ve ikilinin yanına giderek Esat ile tartışıyor. İkili Anıl’ı uzaklaştırdığını düşünürken yerden taş alan Anıl, beklemediği bir anda Esat’ın kafasına vuruyor ve Esat olduğu yere yığılıyor.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla durum biraz ciddi. Esat’ın durumundan sonra Anıl kaçıyor ama polis peşine düşüyor. Buradaki kovalamacayı da net olarak görüyoruz. Anıl’ın çok fazla kaçma şansı yok gibi gözüküyor.

Esat’ın durumunun ne olacağı ise net değil. Hastaneye kaldırıldığı gözüküyor ve Gülben’in de hastanede yine bangır bangır bağırdığı da görülüyor. Fakat Esat’ın durumu hakkında bu sahnelerden bir bilgi elde etmek mümkün değil.

Burada daha çok tedavi altına alındığını anlamamız mümkün oluyor. Diğer taraftan ise Safiye’nin Naci’yi eve aldığını görüyoruz. Han’a ciddi bir tepkisi olduğunu da anlıyoruz ama Naci olanı biteni Han’a anlattı mı işte o konuda bir bilgi yok. Masumlar Apartmanı 34.Bölüm fragmanı bize bunları söylüyor. Salı günü bakalım dizide neler olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat