Murat Ünalmış ve Melis Sezen'li Gülcemal'in ekran günü belli oldu! Dizi ne zaman ekrana gelecek?

Fox ekranlarında ekran serüvenine başlamak için gün sayan ve başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in yer aldığı Gülcemal dizisinin yayın tarihi belli oldu. Peki Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Gülcemal dizisinin konusu ne? Gülcemal dizisi ne zaman yayınlanacak? Gülcemal dizisi nerede ekrana gelecek? Gülcemal dizisinin Gülcemal Murat Ünalmış kimdir? Gülcemal dizisinin Deva'sı kimdir? Melis Sezen kimdir?

Volkan Usta
29 Mart 2023 - 20:54
Kültür Sanat

Yapımını MF Yapım’ın, yönetmenliğini deneyimli isim Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı “Gülcemal” dizisi, 6 Nisan Perşembe FOX'ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

İLGİLİ İÇERİK

23-03/20/gulcemal-2.JPG

GÜÇLÜ KADRO DİKKAT ÇEKİYOR!

Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

23-03/20/gulcemal-3.jpg

GÜLCEMAL'İN KONUSU NE?

Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada da çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor... Gülcemal'in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecektir? Peki Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mıdır bu aşkın imkansız olduğunu?

23-03/20/gulcemal-4.JPG

Gülcemal”, ilk bölümüyle 6 Nisan Perşembe FOX’ta.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin