Netflix Carmen Sandiego dizisinin başlangıç tarihini duyurdu!

Carmen Sandiego yeni maceralarıyla geri dönüyor! Netflix'in yeni animasyon dizisi Carmen Sandiego'nun 1. sezonu ne zaman başlıyor? Carmen Sandiego'nun konusu ne?

Volkan Küçükel
11 Aralık 2018 - 18:08
Kültür Sanat

Carmen Sandiego heyecanlı maceralar ve entrikalarla dolu yeni uluslararası suçlara hazır! Online yayın platformu Netflix, klasikleşmiş animason dizisi "Carmen Sandiego"un yeni versiyonunun başlangıç tarihini duyurdu.

CARMEN SANDIEGO'NUN BAŞLANGIÇ TARİHİ DUYURULDU!

Netflix'ten yapılan açıklamaya göre Jane the Virgin'in yıldız aktrisi Gina Rodriguez'in ana karakteri seslendireceği dizinin prömiyer tarihi 18 Ocak 2019 olarak duyuruldu.

18-12/11/carmen-sandiego-poster-netflix.jpg

"CARMEN SANDIEGO" KONUSU

Peki, izleyiciyi nasıl bir Carmen Sandiego versiyonu bekliyor?

Yapımcılığını Houghton Mifflin Harcourt'un üstlendiği animasyon dizisinin hikayesi; Carmen'in geçmişine samimi bir bakışla yaklaşacak.

İzleyiciler sadece maceralarını izlemekle kalmayıp Carmen Sandiego'nun kim olduğunu ve nasıl süper bir hırsız olduğunu da detaylı bir şekilde öğrenmiş olacak.

Finn Wolfhard (Stranger Things), Carmen'in baş yardakçısı ve arkadaşı Player karakterine sesini verecek.

18-12/11/carmen-sandiego-kare.jpg

22'ŞER DAKİKALIK 20 BÖLÜM

1980'lerin popüler bilgisayar oyunu serisi "Where in the World Is Carmen Sandiego?" ile ortaya çıkan ve daha çok PBS'te 1991-1995 yılları arasında Greg Lee'nin sunduğu yarışma programı ile bilinen karakterin bu yeni versiyon dizisinin ilk sezonu 22'şer dakikalık 20 bölümden oluşacak.

Houghton Mifflin Harcourt ve DHX Media ortaklığında hazırlanan animasyonda Duane Capizzi (The Batman) yardımcı baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapıyor.

Baş yapımcı koltuğunda CJ Kettler (The Tick), yapımdan sorumlu yönetici konumunda ise Caroline Fraser bulunuyor.

DİZİDEN DİĞER KARELER

18-12/11/carmen-sandiego-dizisi1.jpg

18-12/11/carmen-sandiego-dizisi2.jpg

18-12/11/carmen-sandiego-dizisi3.jpg

18-12/11/carmen-sandiego-dizisi4.jpg

18-12/11/carmen-sandiego-dizisi5.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat