Netflix yapımı Kahramanım Kovboylar yayında! Konusu, fragmanı

Robin Wiltshire'ın at eğitimi sanatı aracılığıyla hayatın anlamını ve kurtuluşu bulduğu Netflix yapımı "Kahramanım Kovboylar" Netflix'te yayınlandı. Konusu, fragmanı, tüm detayları...

Volkan Küçükel
20 Eylül 2021 - 01:35
Kültür Sanat

"Geçmişini bilmediğiniz yeni bir atınız olduğunda o eşiği geçebilmek bazen zaman alır..."

"MY HEROES WERE COWBOYS" YAYINDA!

Hollywood'un western filmlerinden ilham alan bir göçmen olan Robin Wiltshire'ın at eğitimi sanatı aracılığıyla hayatın anlamını ve kurtuluşu bulduğu Netflix yapımı "Kahramanım Kovboylar" Netflix'te yayınlandı.

Oijinal ismi My Heroes Were Cowboys olan belgesel türündeki yapım, 23 dakikalık kısa süresi içinde izleyiciye unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vadediyor.

"MY HEROES WERE COWBOYS" KONUSU

My Heroes Were Cowboys'un merkezinde; atları Zincirsiz ve daha birçok filmde kamera karşısına geçen, Budweiser Clydesdale'leri de eğiten Robin Wiltshire bulunuyor.

21-09/20/my-heroes-were-cowboys-foto-2.jpeg

Robin Wiltshire'ın acı dolu çocukluğundaki kurtarıcısı kovboy filmleri olmuşken; artık hayallerini yaşamasına ve beyaz perde için çok sevdiği atları eğitmesine tanıklık ediyoruz.

Barry Linen Motion Pictures & Dress Code yapımcılığında hazırlanan Kahramanım Kovboylar'ın yönetmen koltuğunda Tyler Greco oturuyor.

Erin Fahey, Tyler Greco, Joe Victorine, Ian Gotler, Dan Covert, Andre Andreev, Joel Lilje ve Jim Muscarella ise projenin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

21-09/20/my-heroes-were-cowboys-poster.jpg

"My Heroes Were Cowboys" (Netflix) Fragman:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat