Netflix'in gerçek suç belgeseli Babamız nasıl bir yapım? Our Father çok şaşırtacak!

Ünlü kısırlık doktorunun mide bulandırıcı sırrı... Netflix'in gerçek suç belgesel yapımı "Babamız (Our Father)" yayına girdi. Konusu ne?

Volkan Küçükel
14 Mayıs 2022 - 22:51
Kültür Sanat

Ünlü kısırlık doktorunun mide bulandırıcı sırrı...

BABAMIZ NETFLIX'TE YAYINA GİRDİ!

Netflix'in gerçek suç belgesel yapımı "Babamız (Our Father)" yayına girdi.

11 Mayıs 2022 Çarşamba tarihinden ititbaren Netflix platformundan takip edilebilen yapım 1 saat 37 dakika süreye sahip.

"OUR FATHER" KONUSU

Emmy ödüllü yapımcı Jason Blum (The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst) imzalı sürükleyici belgesel'in konusu; ev tipi DNA testiyle birçok üvey kardeşi olduğunu öğrenen bir kadının, sperm bağışı ve popüler bir kısırlık doktoruyla ilgili şoke edici bir entrikayı açığa çıkarmasını konu ediniyor.

22-05/14/babamiz-izle.jpeg

Tek çocuk olan ve her zaman bir kardeşi olmasını hayal eden Jacoba Ballard, donör spermi ile dünyaya gelmişti. Evde yapmış olduğu bir DNA testi sonucunda, bir değil tam yedi üvey kardeşi olduğunu öğrendi.

Bu sayı kısırlık tedavisindeki en iyi uygulamalara meydan okuyordu. Kardeşler, çok merak ettikleri soyağaçları hakkında daha fazla bilgi almak isteyince inanılmaz bir gerçeği keşfettiler.

Ailelerinin kısırlık doktoru, aşılama sırasında hastalarının bilgisi veya rızası olmadan kendi spermini kullanıyordu.

Akılalmaz bir güven ihlalini konu alan bu son derece rahatsız edici hikâyenin merkezide, bu doktorun karanlık aldatmaca ağını daha yeni çözmeye başladıklarını fark eden Ballard ve yeni bulduğu kardeşlerinin adalet arayışı yer alıyor.

22-05/14/babamiz-poster.jpg

Blumhouse Television yapımcılığında hazırlanan Babamız'ın yönetmenliğini Lucie Jourdan üstleniyor.

"Our Father" (Netflix) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat