Netflix'ten Dark videosunda Erol Evgin sürprizi!

Netflix'in dünya çapında ilgi gören dizisi Dark'ın videosunda görünen Erol Evgin, izleyiciyi şaşırttı!

Nurşah
02 Temmuz 2019 - 16:06
Gündem

Netflix'in büyük bir ilgiyle takip edilen ve kafalarda oluşturduğu soru işaretleri ile gündeme gelen Dark dizisi temalı videosunda Erol Evgin'in görünmesi izleyicilerde büyük bir şaşkınlığa neden oldu!

19-07/02/netflix-erol-evgin.jpg

Netflix'ten Erol Evginli video

2. sezonu ile geçtiğimiz haftalarda izleyicinin beğenisine sunulan Dark dizisi, kısa sürede gündem haline gelmeyi başardı. Sosyal medyada da çok konuşulan Dark'ta yer alan zaman atlamaları dizinin hikayesinin takip edilmesini de zorlaştırıyor...

19-07/02/dark-erol-evgin.jpg

Netflix tarafından yayınlanan "Dark Türkiye'de Zaman Yolculuğu" açıklamalı videoda, merak edilen dizi ile ilgili ipuçlarını bulmayı uman izleyiciler Erol Evgin sürprizi ile karşılaştılar. Videoda, sarı yağmurluğu ile yürüyen silüetin Jonas olduğunu düşünülürken, kadraja giren Erol Evgin kaseti ve ardından usta ismin kendisinin ortaya çıkması büyük bir şaşkınlık yarattı... 33 yıl önceki Erol Evgin ile karşılaşan Erol Evgin, Dark dizisinin hikayesine uygun bir şekilde izleyici ileydi...Sosyal medyada paylaşılan video, izleyiciler tarafından olumlu yorumlarla karşılandı...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat