Penny Dreadful: City of Angels 1. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Peter Craft, Elsa'yı evinde ziyaret ettiğinde karanlık bir gerçeği keşfeder. Penny Dreadful dizisinin spin-off'u Penny Dreadful: City of Angels'ın yeni bölümünde neler olacak? Penny Dreadful: City of Angels 1. sezon 3. bölüm fragmanı, konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
09 Mayıs 2020 - 20:55
Kültür Sanat

Dönemin doğaüstü ve karmaşık gerçekliğini ekranlara taşıyan Showtime dizisi "Penny Dreadful: City of Angels" geçtiğimiz hafta sonu "Dead People Lie Down" isimli bölümle ekranlara geldi.

PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS 1. SEZON 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Penny Dreadful: City of Angels'ın hikayesi; toplumsal olaylar ve politik çekişmelerle dolu 1938 senesi Los Angeles'ı ürkütücü bir cinayetle sarsılırken dedektif Tiago Vega ve ortağı Lewis Michener'in kendilerini şehrin zengin tarihini yansıtan destansı bir serüvenin içinde bulmalarını konu ediniyor.

Sezonun ikinci bölümünde; Raul Vega hastanede ölüm döşeğindeyken kardeşi Mateo polislerin etrafını kuşattığı esnada kendisine yardıma gelen Sinek Rico ile tanışır. Tiago ve Lewis'in soruşturması kendilerini radyoda vaaz veren Rahibe Molly Finnister ve otoriter annesi Miss Adelaide'ye götürür. Belediye meclisi üyesi Townsend ve kurnaz asistanı Alex, siyasi hedeflerini ilerletmek için şehirdeki anlaşmazlıklardan yararlanmaya çalışırlar. Peter Craft, plajda Elsa ve onun sinir bozucu oğlu Frank ile karşılaşır. Bu arada Lewis ve eski arkadaşları ise Üçüncü Reich faaliyetlerini gözlemlerler.

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto1.jpg

PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS 1. SEZON 2. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Penny Dreadful: City of Angels, Paco Cabezas'ın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun ikinci bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.04 reyting oranı ve 0.318 milyon izleyici rakamlarını elde etti ve açılış bölümüne kıyasla izleyici kaybı yaşadı.

Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS 1. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

Penny Dreadful: City of Angels; John Logan'ın senaryosunu kaleme alıp, Sergio Mimica-Gezzan'ın (The Terror, Falling Skies) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümü "Wicked Old World" ile 10 Mayıs 2020 Pazar akşamı Showtime ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki,yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto2.jpg

PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS 1. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU

Tiago (Daniel Zovatto) ve Molly (Kerry Bishé), karmaşık yaşamlarından kaçmak için Santa Monica İskelesi'ni ziyaret ederler.

Arkadaşlarının öldürülmesinden dolayı çok öfkeli olan Lewis (Nathan Lane), Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü öğrencisi genç Brian Koenig'i (Kyle McArthur) sorgular.

Belediye Meclisi Üyesi Beverly Beck'in (Christine Estabrook) kendileriyle savaşmaya ant içmesi nedeniyle Townsend (Michael Gladis) ve Alex'in (Natalie Dormer) politik ajandaları tehlikeye girer.

Peter Craft (Rory Kinnear), Elsa'yı evinde ziyaret ettiğinde karanlık bir gerçeği keşfeder. Mateo (Johnathan Nieves) ise Crimson Cat dans salonunu ziyaret eder ve kendini baştan çıkarıcı, tehlikeli yeni bir dünyanın içine girmiş bulur.

PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto3.jpg

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto4.jpg

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto5-1589062333.jpg

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto6.jpg

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto7.jpg

20-05/10/penny-dreadful-1x03-foto8.jpg

"Penny Dreadful: City of Angels" (Showtime) 1. sezon 3. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat