Ruhi Sarı Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

Kırmızı Oda'nın yeni konuğu Ruhi Sarı oldu.

Merve Mutlu
12 Kasım 2020 - 15:20
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü sürpriz bir oyuncuyu daha konuk etmeye hazırlanıyor.20-11/12/kirmizi-oda.jpg

Bir psikiyatri merkezindeki terapileri konu alan ve hayatları acılarla dolu olan hastaların geçmişlerine giderek onları iyileştirmeye çalışan doktorları merkezde tutan dizi, başrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral (Doktor Deniz), Halit Özgür Sarı'yı (Doktor Murat) bir araya getirerek ekranlarda fırtınalar estirmeyi başardı. Her bölümü yüksek izlenme alan ve kesitleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılan dizinin kadrosuna yeni bir konuk geliyor.

Ruhi Sarı Kırmızı Oda dizisine konuk oluyor!

20-11/12/ruhi-sari.jpg

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan tv8'in Kırmızı Oda dizisi cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. OGM Pictures imzalı diziye son olarak ödüllü oyuncu Ruhi Sarı konuk oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat