Sedef Avcı Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor!

Menajerimi Ara'ya yeni konuk geliyor.

Merve Mutlu
08 Mart 2021 - 19:52
Gündem

Başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu (Peride) gibi isimleri bir araya getiren kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Call My Agent uyarlaması Menajerimi Ara dizisinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümü yine oldukça sevilen bir oyuncuyu konuk edecek.

21-03/08/menajer-1615221746.png

Dicle'nin kendisinden uzak kalarak kendine yeni bir aile kuran babasının çalıştığı şirkette işe girmesi ve kısa zamanda herkesin sevgisini ve başarısıyla da yerini kazanmasını konu alan dizi aynı zamanda ünlüler dünyasının perde arkasını da menajerler dünyasından ele alıyor.

Sedef Avcı Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor!

21-03/08/sedef-avci.jpg

Eşi Kıvanç Kasabalı'yla bir beyaz eşya markasının yüzü olan Sedef Avcı uzun süredir dizi setlerinden uzak duruyordu. Yeni projesi merak edilen Avcı, Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat