Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Hangi gün olduğu belli oldu!

Ekranların yeni dizisi Sefirin Kızı ne zaman başlıyor?

Merve Mutlu
09 Aralık 2019 - 10:04
Yeni Bölüm

Başrollerinde Nare karakteri ile Neslihan Atagül Doğulu'nun, Sancar karakteri ile de Engin Akyürek'in yer alacağı destansı bir aşk hikayesinin anlatılacağı Sefirin Kızı dizisinin ne zaman başlayacağı ve hangi gün yayınlanacağı belli oldu. 

19-12/09/sefirin-kizi-ne-zaman-basliyor.png

Oyuncu kadrosunda: Erdal Küçükkömürcü (Sefir), Gonca Cilasun (Menekşe), Tülin Yazkan (Menekşe), Erhan Alpay (Akın), Uraz Kaygılaroğlu, Ömrün Nur Çamçakallı (Nare'nin çocukluğu), İlayda Ildır, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat, Sami Aksu ve Edip Tepeli gibi birçok başarılı ismin yer aldığı ve çekimleri Muğla'da yapılan dizinin hazırlıkları tamamlandı. 

Sefirin Kızı ne zaman başlıyor?

19-12/09/sefirin-kizi-yayin-gunu.png

Sancar ile Nare'nin dillere destan aşkını konu alacak olan dizinin yayın günü ve başlama tarihi belli oldu. Açıklanan bilgiye göre: dizinin yayın günü olarak Pazartesi akşamları seçilirken, ilk bölümü de 16 Aralık'ta izleyici karşısına çıkacak. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat