Merve Mutlu
18 Kasım 2020 - 10:47
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde yine sürpriz isimler diziye konuk olacaklar.

20-11/18/kirmizi-oda-1605687813.jpg

Cuma akşamlarına damgasını vuran OGM Pictures imzalı dizi her bölümü ile hem yüksek izlenme alıyor hem de sosyal medyanın gündemine oturuyor. Bir psikiyatri merkezinde çalışan doktorların hayatlarını ve yaptıkları terapileri konu alan dizi aşrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral'ı (Doktor Deniz) bir araya getirerek ekranlarda fırtınalar estirmeyi başardı.

Sezin Akbaşoğulları Kırmızı Oda'nın 12. bölümüne konuk oluyor!

20-11/18/sezin-ak.png

Cuma akşamı 12. bölümü ile yeniden ekranlarda olacak olan Kırmızı Oda dizisinin fragmanında usta oyuncu Füsun Demirel'in yer alması büyük heyecan yaratmıştı. Aynı bölümde Demirel'in canlandırdığı karakterle bağlantılı bir başka karakter daha yer alacak ve o rolü de Sezin Akbaşoğulları canlandıracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat