Son Yaz dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Son Yaz dizisi yarın akşam başlıyor. Konusu ve oyuncuları haberimizde..

Merve Mutlu
31 Aralık 2020 - 13:28
Gündem

O3 Medya'nın FOX için hazırladığı yeni proje Son Yaz yarın akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hazırlıkları uzun süren ve çekimleri İzmir'de başlayan yeni dizinin oyuncuları ve konusu haberimizde.

20-12/31/son-yaz-dizisi.png

Son Yaz dizisinin oyuncuları kimler?

1 Ocak Cuma akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan Son Yaz dizisinin başrollerinde Ali Atay ve Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sinan Tuzcu, Sezer Avcı ve Halil Babür'ün de kadrosunda yer aldığı dizi yarın izleyicisine kavuşacak.

Son Yaz dizisinin konusu nedir?

20-12/31/son-yaz.png

İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki "Son Yaz"dır biten.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat