Stargirl 1. sezon 2. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Courtney tehlikeli bir düşmanın hedefi haline gelir! Stargirl'ün yeni bölümünde neler olacak? Stargirl 1. sezon 2. bölüm fragmanı, konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
24 Mayıs 2020 - 20:04
Kültür Sanat

Starman'in kozmik asasından özel güçler alan süper kahraman "Stargirl"ün serüveni DC Universe ve The CW'da devam ediyor.

STARGIRL EKRAN SERÜVENİNE BAŞLADI!

DC Universe dijital yayın platformunun yeni dizisi Stargirl'ün hikayesi; uzun süredir kayıp süper kahraman ekibi The Justice Society of America'nın mirasını devam ettirmek için bir grup genç kahramana ilham veren lise ikinci sınıf öğrencisi Courtney Whitmore'a ve ekibin geçmişin kötülerini durdurma mücadelesine odaklanıyor.

Sezonun açılış bölümünde; Courtney'in Los Angeles'ta mükemmel görünen yaşamı annesi Barbara, üvey babası Pat Dugan ve üvey kardeşi Mike ile birlikte Blue Valley, Nebraska'ya taşınmaları ile tamamen değişime uğrar. Kendisini yeni kasabasına ve yeni lisesine uyum sağlama konusunda zorlanmış halde bulan Courtney, Pat'ın geçmişi hakkında büyük bir sır sakladığını keşfettiğinde, nihayetinde yeni nesil süper kahramanlar için beklenmedik bir ilham kaynağı olur.

20-05/24/stargirl-1x02-foto1.jpg

STARGIRL AÇILIŞ BÖLÜMÜ REYTİNGLERİ

Dizi, Glen Winter'ın yönetmen koltuğunda oturduğu açılış bölümüyle The CW ekranlarında izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.3 reyting oranı ve 1.224 milyon izleyici rakamlarını elde etti.

Yapımın ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor.

STARGIRL 1. SEZON 2. BÖLÜM NE ZAMAN?

Geoff Johns'un senaryosunu kaleme alıp; Greg Beeman'ın (Lucifer, Timeless) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun ikinci bölümü "S.T.R.I.P.E." 25 Mayıs 2020 Pazartesi günü DC Universe platformunda, ertesi gün ise The CW ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-05/24/stargirl-1x02-foto2.jpg

STARGIRL 1. SEZON 2. BÖLÜM KONUSU

Courtney'in, Injustice Society of America'nın bir üyesi ile beklenmedik bir çatışma yaşamasının ardından Pat, kendisine geçmişleriyle ilgili gerçeği açıklar.

Sakladıkları sırrı bilmeden Courtney'in Pat ile anlaşmaya çalıştığını görmesi Barbara'yı mutlu eder.

Bu arada Courtney'in tehlikeli bir düşmanın hedefi haline gelmesiyle birlikte Blue Valley Lisesi'nin açık hava etkinliğinde işler tehlikeli bir hal alır.

Oyuncu kadrosu: Brec Bassinger (Courtney Whitmore/Stargirl), Yvette Monreal (Yolanda Montez), Anjelika Washington (Beth Chapel), Cameron Gellman (Rick Tyler), Trae Romano (Mike Dugan), Jake Austin Walker (Henry King Jr.), Meg DeLacy (Cindy Burman), Neil Jackson (Jordan Mahkent/Icicle), Christopher James Baker (Henry King Sr./Brainwave), Amy Smart (Barbara Whitmore), Luke Wilson (Pat Dugan/S.T.R.I.P.E.)

Konuk oyuncu kadrosu: Neil Hopkins (Lawrence "Crusher" Croc), Hina Khan (Okul müdürü Anaya Bowin), Eric Goins (Steve Sharpe), Joy Osmanski (Paula Brooks), Joe Knezevich (William Zarick)

STARGIRL YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-05/24/stargirl-1x02-foto3.jpg

20-05/24/stargirl-1x02-foto4.jpg

20-05/24/stargirl-1x02-foto7.jpg

20-05/24/stargirl-1x02-foto8.jpg

20-05/24/stargirl-1x02-foto5-1590343835.jpg

20-05/24/stargirl-1x02-foto6.jpg

"Stargirl" (DC Universe/The CW) 1. sezon 2. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat