Stargirl 1. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Stargirl'ün yeni bölümünde neler olacak? Stargirl 1. sezon 3. bölüm fragmanı, konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
31 Mayıs 2020 - 19:30
Kültür Sanat

Starman'in kozmik asasından özel güçler alan süper kahraman "Stargirl"ün serüveni DC Universe ve The CW'da geçtiğimiz hafta "S.T.R.I.P.E." isimli bölmle devam etti.

STARGIRL 1. SEZON 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

DC Universe dijital yayın platformunun yeni dizisi Stargirl'ün hikayesi; uzun süredir kayıp süper kahraman ekibi The Justice Society of America'nın mirasını devam ettirmek için bir grup genç kahramana ilham veren lise ikinci sınıf öğrencisi Courtney Whitmore'a ve ekibin geçmişin kötülerini durdurma mücadelesine odaklanıyor.

Sezonun ikinci bölümünde; Courtney'in, Amerika'nın Adaletsiz Topluluğu'nun bir üyesi ile beklenmedik bir çatışma yaşamasının ardından Pat, kendisine geçmişleriyle ilgili bazı gerçekleri açıklar. Sakladıkları sırrı bilmeden Courtney'in Pat ile anlaşmaya çalıştığını görmesi Barbara'yı mutlu eder. Bu arada Courtney'in tehlikeli bir düşmanın hedefi haline gelmesiyle birlikte Blue Valley Lisesi'nin açık hava etkinliğinde işler tehlikeli bir noktaya gider.

20-06/01/stargirl-1x03-foto2.jpg

STARGIRL 1. SEZON 2. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi, Greg Beeman'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ikinci bölümüyle The CW ekranlarında izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.3 reyting oranı ve 1.190 milyon izleyici rakamlarını elde ederek açılış bölümüne benzer başarılı bir performans sergiledi.

Yapımın ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor.

STARGIRL 1. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

Colleen McGuinness'in senaryosunu kaleme alıp; Michael Nankin'in (Van Helsing, The Purge) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümü "Icicle" 01 Haziran 2020 Pazartesi günü DC Universe platformunda, ertesi gün ise The CW ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-06/01/stargirl-1x03-foto3.jpg

STARGIRL 1. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU

Amerika'nın Adaletsiz Topluluğu'nun bir üyesi ile tehlikeli bir çatışma yaşamasının ardından Pat, Courtney'i girişimlerinden vazgeçmesi konusunda uyarır. Ancak Courtney, onlardan birinden bir mesaj olduğuna inandığı şeyle karşılaştığında, Pat'i kendisine yardım etmeye çağırır.

Bu arada Barbara iş yerinde yeni patronu Jordan Mahkent'i etkileyen adımlar atmaya başlar.

Oyuncu kadrosu: Brec Bassinger (Courtney Whitmore/Stargirl), Yvette Monreal (Yolanda Montez), Anjelika Washington (Beth Chapel), Cameron Gellman (Rick Tyler), Trae Romano (Mike Dugan), Jake Austin Walker (Henry King Jr.), Meg DeLacy (Cindy Burman), Neil Jackson (Jordan Mahkent/Icicle), Christopher James Baker (Henry King Sr./Brainwave), Amy Smart (Barbara Whitmore), Luke Wilson (Pat Dugan/S.T.R.I.P.E.)

Konuk oyuncu kadrosu: Joe Knezevich (William Zarick), Eric Goins (Steve Sharpe), Mark Ashworth (Janitor Justin)

STARGIRL YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-06/01/stargirl-1x03-foto1-1590960088.jpg

"Stargirl" (DC Universe/The CW) 1. sezon 3. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat