The Bold Type 4. sezon olacak mı?

The Bold Type'a yeni sezon onayı çıktı. Yeni sezon detayları...

Volkan Küçükel
31 Mayıs 2019 - 18:15
Kültür Sanat

Sarah Watson'ın (Parenthood) yaratıcısı olduğu ve Cosmopolitan dergisinin yazı işleri müdürü Joanna Coles'un yaşamından esinlenerek senaryosu kaleme alınan "The Bold Type"a yeni sezon onayı çıktı.

THE BOLD TYPE 4. SEZON ONAYINI ALDI!

Yayıncı kanal Freeform, kanalın sevilen dizisine resmi 4. sezon onayını verdi.

"THE BOLD TYPE" KONUSU

Dizinin hikayesi; New York'u fethetmek için birlikte yola çıkan, kariyerlerinin peşinde koşan üç kadının hikayesi üzerine odaklanıyor. Scarlet Dergisi'nde çalışan üç kadın hırs ve tutkularını dengeleme, hayatın gerçeklerini yürütebilme ve aşkı bulma konularında çeşitli yollardan geçecek. Birlikte cinselliklerini, kimliklerini, aşkı ve modayı keşfedecekler.

19-07/08/the-bold-type-freeform.jpg

The Bold Type'ın oyuncu kadrosunda Katie Stevens (Faking It), Aisha Dee (Chasing Life), Meghann Fahy (One Life to Live), Sam Page (Mad Men), Matt Ward (Remedy) ve Scarlet Magazine sorumlu yayın müdürü Jacqueline karakteriyle Melora Hardin gibi isimler rol alıyor.

Dizinin yapımcı kadrosunda ise Sarah Watson ile birlikte Joanna Coles, Victor Nelli Jr., David Bernad (Superstore), Holly Whidden, Matt McGuinness ve Ruben Fleischer (Superstore, Zombieland) bulunuyor.

THE BOLD TYPE REYTİNGLERİ

The Bold Type son sezonunda izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.2 milyon izleyici ve 0.09 reyting ortalamasını elde etmişti.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat