The CW kanalının yeni dizisi yeni model Charmed'i tanıyalım!

Ekranların efsane cadı dizilerinden Charmed'in yeni versiyonu The CW kanalından resmi dizi onayını aldı. Charmed dizisinin konusu ne , oyuncu kadrosunda kimler var?

Volkan Küçükel
13 Mayıs 2018 - 23:40
Gündem

2018-19 yayın sezonunda izleyicilerle tanıştıracağı dizilerini duyuran The CW kanalının yeni dizilerinden birisi de "Charmed" oldu.

1998-2006 seneleri arasında The WB ekranlarında sekiz sezon boyunca izleyicilerle buluşan ve büyük ilgi gören aynı isimdeki dizinin yeniden çevrimi niteliğindeki Charmed, Jane the Virgin yaratıcısı/showrunner'ı Jennie Snyder Urman yürütücü yapımcılığında hazırlanıyor.

CHARMED DİZİSİNİN KONUSU

Jennie Snyder Urman ile birlikte Jessica O'Toole (Greek) ve Amy Rardin'in senaryosunu kaleme aldığı dizinin hikayesine kısaca bakacak olursak;

Yeni versiyon "Charmed"ın hikayesi; öğrenci nüfusunun yüksek olduğu bir üniversite şehrinde yaşayan ve annelerinin ölümünün ardından cadı olduklarını keşfeden Mel (Melonie Diaz), Macy (Madeleine Mantock) ve Maggie (Sarah Jeffrey) isimlerindeki üç kız kardeş üzerine odaklanıyor.

18-05/13/charmad-oyunculari.jpg

Bu üçlü fazla vakit geçmeden neredeyse her gün savaşmak için bir araya gelmek zorunda kalır ve kendilerini tüm modern cadıların karşı karşıya geldiği doğaüstü savaşların içinde bulur.

Doğaüstü iblisler, ataerkilliğe karşı gelmek ve aile bağlarını muhafaza etmek... Bir cadının işi asla bitmez...

CHARMED OYUNCU KADROSU

CBS TV Studios ve Propagate Content ortak yapımcılığındaki Charmed'ın oyuncu kadrosunda Madeleine Mantock, Melonie Diaz ve Sarah Jeffery dışında Rupert Evans (Harry), Ser'Darius Blain (Galvin), Ellen Tamaki (Niko) ve Charlie Gillespie (Brian) gibi isimler bulunuyor.

Urman, O'Toole & Amy Rardin üçlüsü ile birlikte pilot bölüm yönetmeni Brad Silberling (Jane the Virgin, Dynasty, Reign), Ben Silverman ve Carter Covington dizinin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

18-05/13/charmed-orijinal-kadro.jpg

Charmed'ın orijinal versiyonunda üç kız kardeşe Shannen Doherty, Holly Marie Combs ve Alyssa Milano hayat vermiş; üçüncü sezon sonrasında Doherty'nin yerine yeni bir karakterle Rose McGowan kadroya dahil olmuştu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin