The Last Of Us 2. bölümüyle BluTV’de yayında!

Naughty Dog tarafından PlayStation için tasarlanmış bir video oyunundan uyarlanan ve başrollerinde Bella Ramsey ve Pedro Pascal'ın yer aldığ The Last of Us 2. bölümüyle BluTV'de yayına girdi. Peki The Last of Us dizisinin konusu ne? The Last of Us nerede geçiyor? The Last of Us hangi zamanda geçiyor? The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Pedro Pascal kimdir? Bella Ramsey kimdir?

Volkan Usta
23 Ocak 2023 - 10:32
Viral

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ‘The Last Of Us’ dizisinin ikinci bölümünü ABD’deki yayınının hemen ardından Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de yayına girdi.

THE LAST OF US'IN 2. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dizinin ikinci bölümünde Joel ve Tess artık karantina bölgesinin dışına çıkmıştır. Enfekte nedeniyle uzun süredir terk edilmiş Boston harabelerinde yol alırken Ellie'nin kaderi konusunda anlaşmazlığa düşerler.

Naughty Dog tarafından tasarlanan bir video oyunundan uyarlanan, 200’den fazla Yılın Oyun ödülüne sahip; HBO ve Sony Pictures ortak yapımı The Last Of Us, Türkiye’de yalnızca BluTV’den izlenebiliyor.

23-01/23/12908211-1671745643746.jpg

Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yazılan dizinin yönetmenliği de Craig Mazin üstleniyor. Dizinin başrollerini Bella Ramsey ve Pedro Pascal paylaşırken, kadroda Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Anna Torv gibi isimler yer alıyor.

The Last Of Us’ küresel bir salgının uygarlığı yok etmesinin ardından, güçlüklere rağmen hayatta kalmayı başaran bir adamın, insanlığın son umudu olan 14 yaşındaki genç kızın sorumluluğunu üstlenmesini konu alıyor.

‘The Last Of Us’ ikinci bölümüyle BluTV’de yayında.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat