The Unicorn 1. sezon 2. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

CBS kanalının Walton Goggins'li yeni komedisi The Unicorn'un yeni bölümünde neler olacak? The Unicorn 1. sezon 2. bölüm fragmanı, konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
03 Ekim 2019 - 15:15
Kültür Sanat

Walton Goggins'in yeni komedi dizisi "The Unicorn" geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle CBS ekranlarına geldi.

THE UNICORN EKRAN SERÜVENİNE BAŞLADI!

Bill Martin ve Mike Schiff ikilisinin yaratıcısı olduğu The Unicorn'un hikayesinin merkezinde bir yıl önce karısının ölümüyle dul kalan iki kız çocuğu babası Wade bulunuyor. Ergenlik çağındaki kızları Grace ve Natalie ile birlikte yaşayan Wade, çevresi tarafından artık birileriyle flört etmeye başlaması konusunda baskı görmeye başlar. Zor zamanlarında kendisinin yanında olan destekleyici ve şefkatli arkadaşları Forrest ve karısı Delia ile Ben ve karısı Michelle çok geçmeden Wade'e bir tanışma sitesinde profil oluşturma konusunda yardımcı olurlar. Kızlarının ve en iyi arkadaşlarının kendisine verdiği destekle Wade hayatı ve aşkı yeniden yaşamaya hazırdır.

THE UNICORN AÇILIŞ BÖLÜMÜ REYTİNGLERİ

Dizi; John Hamburg'un yönetmen koltuğunda oturduğu açılış bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.8 reyting oranı ve 6.06 milyon izleyici rakamlarıyla geçer not aldı.

19-10/10/the-unicorn-1x02-foto11.jpg

THE UNICORN 1. SEZON 2. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizi; Bill Martin'in senaryosunu kaleme alıp, John Hamburg'un (The Grinder, New Girl) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun ikinci bölümü "Breaking Up is Hard to Do" ile 03 Ekim 2019 Perşembe akşamı CBS ekranlarına gelecek.

Peki, yeni bölümde neler yaşanacak?

THE UNICORN 1. SEZON 2. BÖLÜM KONUSU

Wade kendisini karşı tarafla pek ilgilenmediği bir flörtün içinde bulur. Grace'in sosyal medya alışkanlıklarını anlamaya çalışan Wade bir yandan da yeni flörtünün sosyal medya alışkanlıklarına uyum sağlamaya çalışır.

Oyuncu kadrosu: Walton Goggins (Wade), Rob Corddry (Forest), Michaela Watkins (Delia), Omar Benson Miller (Ben), Maya Lynne Robinson (Michelle), Ruby Jay (Grace), Makenzie Moss (Natalie), Devin Bright (Noah).

Konuk oyuncu kadrosu: Nicole Byer (Meg), Christina Moore (Lizzie), Princess K. Mapp (Sahai).

THE UNICORN YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-10/10/the-unicorn-1x02-foto12.jpg

19-10/10/the-unicorn-1x02-foto10-1570730700.jpg

The Unicorn (CBS) 1. sezon 2. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat