The Unicorn 1. sezon 4. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Walton Goggins'li komedi dizisi The Unicorn'un yeni bölümünde neler olacak? The Unicorn 1. sezon 4. bölüm fragmanı, konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
17 Ekim 2019 - 18:40
Kültür Sanat

Walton Goggins'in yeni komedi dizisi "The Unicorn" geçtiğimiz hafta sezonun üçüncü bölümü "Widow's Group" ile CBS ekranlarına geldi.

THE UNICORN 1. SEZON 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bill Martin ve Mike Schiff ikilisinin yaratıcısı olduğu The Unicorn'un hikayesinin merkezinde bir yıl önce karısının ölümüyle dul kalan iki kız çocuğu babası Wade bulunuyor. Ergenlik çağındaki kızları Grace ve Natalie ile birlikte yaşayan Wade, çevresi tarafından artık birileriyle flört etmeye başlaması konusunda baskı görmeye başlar. Zor zamanlarında kendisinin yanında olan destekleyici ve şefkatli arkadaşları Forrest ve karısı Delia ile Ben ve karısı Michelle çok geçmeden Wade'e bir tanışma sitesinde profil oluşturma konusunda yardımcı olurlar. Kızlarının ve en iyi arkadaşlarının kendisine verdiği destekle Wade hayatı ve aşkı yeniden yaşamaya hazırdır.

Son bölümde; arkadaşları Wade'i öfkesi ve sorunlarıyla başa çıkması amacıyla eşini kaybedenler için oluşturulan destek grubuna katılması yönünde cesaretlendirir. Wade, destek grubunun ev sahibi konumundaki Caroline ve arkadaşlarının verdiği tavsiyeler karşısında şok yaşar ancak bu destek grubu zamanla kendisine iyi gelir.

19-10/17/the-unicorn-dizi.jpg

THE UNICORN 1. SEZON 3. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; John Hamburg'un yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 5.15 milyon izleyici rakamlarıyla ortalamanın üstündeki rakamlarını korudu.

THE UNICORN 1. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizi; Christine Zander'ın senaryosunu kaleme alıp, Matt Sohn'un (Superstore, Florida Girls) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dördüncü bölümü "The Unicorn and the Catfish" ile 17 Ekim 2019 Perşembe akşamı CBS ekranlarına gelecek.

Peki, yeni bölümde neler yaşanacak?

19-10/17/the-unicorn-1x04-foto1.jpg

THE UNICORN 1. SEZON 4. BÖLÜM KONUSU

Wade arkadaşlarının çok fazla dahil olmaya başlaması nedeniyle online flört sitesindeki şifresini değiştirir. Forrest bu durumda Wade'i takip etmek için her çareye başvurur.

Grace ve Natalie ise anneleriyle birlikte izlemeyi pek sevdikleri romantizm temalı reality şov programının yeni sezonuyla geri dönmesiyle birlikte farklı duygular içine girerler.

Oyuncu kadrosu: Walton Goggins (Wade), Rob Corddry (Forest), Michaela Watkins (Delia), Omar Benson Miller (Ben), Maya Lynne Robinson (Michelle), Ruby Jay (Grace), Makenzie Moss (Natalie), Devin Bright (Noah).

The Unicorn (CBS) 1. sezon 4. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat