The Village 1. sezon 7. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Hikayesi komşuluk ilişkilerinin çok samimi olduğu bir apartmanda geçen NBC'nin The Village dizisinin yeni bölümünde neler olacak? The Village 1. sezon 7. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

NBC kanalının "The Village" dizisi geçen hafta sezonun altıncı bölümü "Yes or No" ile izleyici karşısına çıktı.

THE VILLAGE 1. SEZON 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

The Village'ın yayınlanan son bölümünde; Smalls'taki ilk kilise müziği etkinliği sadece Ron ve Patricia'nın geçmişinden insanları ortaya çıkarmakla kalmaz; yaşamlarındaki çeşitli ikilemlerle başa çıkmaları konusunda The Village sakinlerine ilham da verir. Enzo ve Gabe, Ava'nın davasını genç avukat Sofia ile müzakere ederler. Liam, Katie'ye potansiyel geleceğini gösterir. Amy ise Nick ve Sarah arasındaki şaşırtıcı gelişmeleri keşfeder.

19-04/30/the-village-nbc.png

THE VILLAGE 1. SEZON 6. BÖLÜM REYTİNGLERİ!

Dizi; Wolfe Coleman'ın senaryosunu kaleme alıp, Steven K. Tsuchida'un yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun altıncı bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 4.11 milyon izleyici rakamlarını elde ederken geçtiğimiz haftaya kıyasla izleyici sayısında ufak bir artış gösterdi.

Mevcut izlenme ortalamasıyla The Village'ın yeni sezon onayı alabilme şansı hala biraz düşük görünüyor.

THE VILLAGE 1. SEZON 7. BÖLÜM NE ZAMAN?

Steven K. Tsuchida'nın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bölüm "Couldn't Not Love You" 30 Nisan 2019 Salı akşamı NBC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-04/30/the-village-afis.jpg

THE VILLAGE 1. SEZON 7. BÖLÜM KONUSU

Bir önceki gece açığa çıkanların ardından ortalık durulunca The Village sakinleri kendilerini parçaları bir araya getirmeye çalışırken bulurlar:

Ron (Frankie Faison) ve Patricia (Lorraine Toussaint) ailevi sorunları bulunan iki misafiri konuk ederler.

Enzo (Dominic Chianese), Gwendolina'yı bulma konusunda Ben'e (Jerod Haynes) destek sağlar. Bu durum Ben'i geçmişinden birisine geri götürmekle sonuçlanır.

Ava'nın (Moran Atias) davası karmakarışık bir hal aldığında Gabe (Daren Kagasoff) sonunda babası ile yüzleşir.

Katie (Grace Van Dien) ve Sarah (Michaela McManus), evlat edinmeye ilgili varlıklı bir çiftle görüşürken kısa süreli olsa da aralarındaki ihtilafa bir son verirler.

"The Village" 1. sezon 7. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin