Merve Mutlu
14 Eylül 2020 - 11:38
Gündem

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan ve Cevdet Mercan’ın yönetmenliğinde çekimlerine başlanan Şeref Sözü dizisinin afişi nihayet görücüye çıktı.

20-09/14/tolgahan-sayisman.png

Yapımları ile dünyanın her köşesine ulaşan TIMS&B Productions’ın vizyonu ile hazırlanan ve akıllara yer eden senaryoların yazarı Eda Tezcan'ın kalemiyle taçlanan yeni sezonun iddialı yapımları arasına giren Şeref Sözü, Tolgahan Sayışman ve Sude Güler'i başrolde bir araya getirdi. Oyuncu kadrosunda: Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş gibi isimleri bir araya getiren dizi için 480 bin m2’lik bir ada dev bir platoya dönüştürüldü.

20-09/14/eref-sozu-1600073081.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat