Tövbeler Olsun final yapıyor! Final fragmanı yayınlandı!

Tövbeler Olsun 31. bölümde final yapacak.

Merve Mutlu
19 Mart 2021 - 16:49
Gündem

Başarılı ama çok pinti bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimini ve bu değişimin ailesi ile çevresi üzerindeki etkilerini komik bir dille anlatan TRT dizisi Tövbeler Olsun'da yeni bir gelişme yaşandı.

21-03/19/tovbeler.png

Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can'ın paylaştığı ve Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü, Hasan Kaçan ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimleri bir araya getiren projeye en son Çiğdem Tunç katılmıştı.

Tövbeler Olsun final yapıyor! Final fragmanı yayınlandı!

21-03/19/tovbe.png

Daha önce hakkında final kararı verilen ve yayın günü değiştirilerek ikinci şans tanınan dizi beklenen reytingleri yeni gününde de getiremedi. TRT'nin Milim Sanat imzalı dizisi 25 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 31. bölümle ekranlara veda edecek. 

Tövbeler Olsun final fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat