TRT dizilerinin oyuncuları deprem bölgesine desteğini sürdürüyor!

Kaharamanmaraş ve çevresinde yaşanan deprem felaketi sonrası bölgeye ilk günden beri desteğini esirgemeyen TRT ekibi ve kanalın dizilerdeki oyuncuları bölgeye yardımlarını sürdürüyor. Gönül Dağı ve Al Sancak dizilerinin oyuncuları depremzedelerle buluşarak yaraları sarmaya çalıştı. Peki Al Sancak ekibinden bölgeye hangi oyuncular gitti? Gönül Dağı dizisinden Kahramanmaraş'a desteğe giden oyuncular kim?

Volkan Usta
28 Şubat 2023 - 12:13
Kültür Sanat

TRT dizileri Gönül Dağı ve Al Sancak'ın oyuncuları Kahramanmaraş’ı ziyaret ederek depremzedelerle bir araya geldi.

Deprem felaketinin ilk gününden itibaren hem yayınları hem de destekleriyle sahada olan TRT’nin bölgeye destekleri artarak sürüyor. 

23-02/28/trt-dizilerinin-oyunculari-deprem-bolgesinde4.jpeg

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı ile Gönül Dağı dizisinden yapımcı Ferhat Eşsiz, oyunculardan Eser Eyüboğlu, Feyza Işık, Ferdi Sancar, A. Yavuz Sepetçi ve Al Sancak dizisinden yapımcı Mehmet Bozdağ, oyunculardan Uğur Güneş, İdris Nebi Taşkan, Rıdvan Aybars Düzey, Gözde Türker Güler, Ahmet Yenilmez, Melih Özdoğan ve sunucu Pelin Çift’in yer aldığı ziyarette depremzedelere moral verilmeye çalışıldı.

23-02/28/trt-dizilerinin-oyunculari-deprem-bolgesinde9.jpeg

Oyuncular çocuklarla yakından ilgilendi!

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı ve dizi oyuncuları Kahramanmaraş ziyaretleri sırasında en çok çocuklarla ilgilendiler.

Bölgedeki 12 Şubat Stadı Çadır Kent, Sütçü İmam Üniversitesi Karacasu Kampüsü Konteyner Kent ve Vali Saim Çotur Stadyumu Çadır Kent’e yapılan ziyaretlerde çocuklarla oyunlar oynandı, hediyeler dağıtıldı. Aileler ise TRT ekranlarından izledikleri oyuncuları karşılarında görünce moral buldular.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin itfaiye er ve aileleriyle de bir araya gelen TRT Genel Müdürü Sobacı, Al Sancak ve Gönül Dağı dizi ekibinin bölgedeki ziyaretleri Millî Savunma Bakanlığı Sahra Hastanesi ile devam etti.

23-02/28/trt-dizilerinin-oyunculari-deprem-bolgesinde8.jpeg

TRT Genel Müdürü Sobacı: “Deprem bölgesindeki faaliyetlerimiz devam edecek”

Ziyaretlerinin temel amacının insanların bir nebze de olsa depremin yarattığı o tedirgin hallerinden sıyrılmalarına katkı sağlamak ve insanları ekranlarda gördükleri, sevdikleri oyuncularla bir araya getirmek olduğunu aktaran Sobacı, oyuncuların da çocuklarla ve aileleriyle buluşma esnasında çok farklı duygular yaşadığını belirtti.

23-02/28/trt-dizilerinin-oyunculari-deprem-bolgesinde2.jpeg

Depremzedelerle bir araya gelmenin oyuncular için de önemli bir an olduğunu düşündüğünü söyleyen Sobacı, “Bu çalışmalarımızı tüm deprem bölgesinde, farklı illerimizde gerçekleştireceğiz. Aslında gerçek hikâyelerden beslenerek ekranlara milletimizin hikâyesini getiren oyuncularla, depremzede vatandaşlarımızı, milletimizin kendisini buluşturmayı amaçlıyoruz. Bu faaliyetlerimiz artarak devam edecek," şeklinde konuştu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin