TRT1'in yeni dizisi Tövbeler Olsun'dan ilk tanıtım yayınlandı!

Ekranların yeni dizisi Tövbeler Olsun'dan ilk tanıtım geldi.

Merve Mutlu
14 Temmuz 2020 - 13:05
Gündem

Yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği,senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan'ın yazdığı TRT1'in yeni dizisi Tövbeler Olsun'un ilk tanıtımı yayınlandı. 

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncuları:

20-07/14/tovbeler-olsun-dizisi-1594723369.png

Başrollerini; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı ve oyuncu kadrosunda: Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek,  Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimleri bir araya getiren dizinin çekimleri yakın bir zamanda başlamıştı. 

Tövbeler Olsun dizisinin konusu:

20-07/14/tovbeler-olsun-1594723353.png

Çekimleri son hız devam eden ve ilk tanıtımı yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinin konusu ise şöyle: Başarılı ama çok pinti bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding'in sahibi Namzet Horanta'nın, cimrilikten eli açıklığa giden büyük değişimi ve bu değişimin eşi Latife, kızı Nazmiye ve oğulları Sinan ile Buğra'yı etkilemesi ile değişimin ardından eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayatlarının kesişmesi ile hem güldüren hem düşündüren bir hikayeyi izleyicilere sunuyor. 

Tövbeler Olsun dizisinin tanıtımı:

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat