Merve Mutlu
22 Şubat 2021 - 13:18
Gündem

Tims&B'nin TRT için çekeceği Teşkilat adlı dizi için hazırlıklar devam ediyor. yönetmen koltuğunda Söz dizisiyle birçok ödülün sahibi olan Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu dizi, sevilen isimleri kadrosunda bir araya getirdi.

21-02/22/tims.png

İstihbarat teşkilatının kullandığı aletleri, yöntemleri, eğitimleri bire bir gösterecek olan olan Teşkilat dizisi gerçek MİT karargahını inşa ederek istihbaratçıların özel hayatlarını da konu alacak. Başrollerinde Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu ve Çağlar Ertuğrul'un yer alacağı dizinin çalışmaları tam gaz devam ediyor.

TRT'nin yeni dizisi Teşkilat'ın çekimleri Ankara'da devam ediyor!

21-02/22/teskilat.jpg

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Atılay Uluışık gibi isimleri buluşturan dizinin yeni adının Ankara olduğu konuşulurken, çekimler Ankara'da hızla sürüyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat